محتوای مقاله

اجازه دهید بازی موسیقی.

ملی موسیقی مرکز (NMC) است بازگشایی استودیو بل در Aug. 15 و آن را باز باقی خواهد ماند هر شنبه و یکشنبه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.

برای اولین بار چهار آخر هفته, پذیرش توسط رزرو خواهد شد حسن نیت ارائه میدهد رایگان از زنگ. آغاز سپتامبر. 12, پذیرش خواهد بود در کاهش نرخ باقی مانده از سال 2020 است.

بلیط باید محفوظ در پیش در studiobell.ca/general-پذیرش است. برای کنترل اعداد در ساختمان NMC با استفاده از بهنگام-سیستم های فروش بلیط بنابراین بلیط باید در پیشبرد رزرو و ورود باید در زمان. کسانی که بدون pre-رزرو بلیط نمی خواهد اعتراف کرد و دیر رسیدن را نمی توان تضمین شده ورود.

همچنین بازدید کنندگان می پوشند باید ماسک به عنوان در هر شهر جدید آئین نامه. ضد عفونی کننده دست ایستگاه ها و شستن دست ها امکانات واقع خواهد شد در سراسر استودیو بل.
جهت دار و یا علامت های آموزشی خواهد بود ارسال شده در طول ساختمان و مهمانان خواسته به عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از ازدحام در اطراف نمایشگاه.
اولین بازدید کنندگان بعد از چهار ماه از بسته شدن با توجه به همه گیر می توانید انتظار برای دیدن داستان از کانادا موسیقی گفت: از طریق خاص خود هدایت CanCon تور و گرفتن اجتماعی-فاصله پاپ آپ ابزار نشان می دهد و می گوید و علم و صدا دموی. مهمانان همچنین قادر خواهد بود برای دیدن به تازگی دوباره طراحی کانادا Music Hall of Fame, گالری شامل آلات موسیقی و یادگاری از سال 2020 مشمول جن آردن.