باریک پیروزی در NH تقویت ساندرز’ سناتور وضعیت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان او چهار سال پیش برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه بار دیگر خروج از حزب دموکرات با استقرار یک نیروبخش انتخاب: قبول پویا پوپولیستی با پرشور در زیر و یا تجمع در پشت بیشتر نامزد معتدل که احتمالا کرایه بهتر است در یک انتخابات عمومی ،

چهار سال پیش هیلاری کلینتون احساس “برن” از دست دادن بیش از 20 امتیاز در آنچه در اصل دو فرد مسابقه. در یک مقدار بزرگتر 2020 زمینه جوان تازه بدوران رسیده پیت Buttigieg آمد و در دوم نزدیک با سرعت بسته شدن مینه سوتا بهداشت ، ctq اتمام سوم.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” سناتور. ساندرز گفت: منچستر جمعیت که فوران به شعارهای “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن! برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن!”

“امشب نیوهمپشایر ارسال یک پیام است که مردم آماده برای یک انقلاب سیاسی در این کشور است. این چیزی است که آن را به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او ادامه داد: فشار دادن electability نقطه. “این پیروزی مورد من نیست; آن را در مورد ما.”

هر یک از سه finishers می تواند قلب را از نتایج آن پرداخته کبودی ضربه به هر دو سناتور. الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. در یک زمان این دو شرکت علاقه مندی ها برای نامزدی بودند و در حال اجرا یک و دو در, New Hampshire. شب گذشته اما, آنها برنده نیست, یک نماینده جذب کمتر رای بین آنها نسبت به مقام سوم Klobuchar.

وارن نقطه از همسایه ماساچوست outspent Klobuchar و افتخار بسیار گسترده تر سازمان های سیاسی. اما نیوهمپشایر رای دهندگان او را نه به عنوان فراگیر و نه به عنوان electable به عنوان سنا همکار از مینه سوتا است.

هنگامی که او صحبت می کرد شب گذشته وارن نیست آدرس خود را شکست و برای راه اندازی. به جای او ستایش Klobuchar و هدف در گرفت بیچاره بایدن که به پایان رسید پشت سر او در جایگاه پنجم را با وجود خود را در آخرین لحظه تصمیم به اجرای تبلیغات منفی علیه شهردار از South Bend, Indiana.

وارن قدردانی Klobuchar گفتن حامیان او چگونه وزش سناتور ثابت کرده “چگونه اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که تعداد آنها یک زن است.” حتی به عنوان او تحت الشعاع وارن اصرار داشت که وجود دارد یک راه طولانی را در پیش رو “با 55 متحده و سرزمین هنوز هم برای رفتن.” اما این مسابقه تنها منجر به خودسوزی او هشدار داد در نه چندان محجبه اشاره به بایدن حمله Buttigieg اگر دیگر دموکرات “در حال حاضر به رایت کردن بقیه در سفارش به آخرین مرد ایستاده است.”

مقام سوم شد یک پیروزی برای Klobuchar که در آغاز مبارزات انتخاباتی خود را در یک برفی مینه سوتا صبح بیش از یک سال پیش و در بر داشت که او لحظه ای در زمستانی, New Hampshire محیط زیست نیز به میل او. “من اعلام نامزدی من در یک بلیزارد,” او گفت: حامیان در کنکورد “و وجود دارد بسیاری از مردم که پیش بینی من حتی نمی خواهد از طریق دریافت که گفتار.” او اصرار داشت که او تا به حال به مبارزه طلبیده کسانی که انتظارات و “مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

Klobuchar موفقیت منادی بایدن را شکست. جستجوی بیشتر مهمان نواز زمین که هنوز منجر زمینه در نظر سنجی های ملی گریخت و دولت در حالی که نیوهمپشایر نظر سنجی هنوز هم باز یک عقب نشینی استراتژیک است که یادآوری برخی از ناظران سیاسی بیشتر از واترلو از دونکرک. بایدن و اردوگاه خود ترجیح مختلف تاریخی قیاس: آنها با اشاره به این که در سال 1992 بیل کلینتون برنده دقیقا یکی از اولین 11 مقدماتی و قفقاز.

بایدن هنوز یک دوم تکرار “بچه باز گشت.” او به پایان رسید چهارم در آیووا و در حال حاضر پنجم در نیوهمپشایر. مبارزات انتخاباتی خود می دانستند برای روز که آنها دچار مشکل بودند. سقوط بر روی یک سری جهانی قیاس کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین به خبرنگاران گفت: روز شنبه “این بازی است و ما در حال رفتن تمام راه را به بازی هفت.”

معاون سابق رئیس جمهور استفاده می شود و در عین حال یکی دیگر از ورزش قیاس — جایزه مبارزه – در تشبیه و چالش های پیش رو به “زنگ باز و نه بسته شدن بل.” بازی به مراتب بیش از بایدن گفت: حامیان در چارلستون چرا که “ما شنیده نشده از متعهد ترین حوزه از حزب دموکراتیک آفریقایی-آمریکایی جامعه و سریعترین بخش در حال رشد از جامعه جامعه لاتین.”
 
برای اندرو یانگ مسابقه به پایان رسیده است. او ساخته شده “ریاضی” را شعار اما پس از ناامید کننده back-to-back زیان های فناوری کارآفرین تصمیم گرفت که دو بازی تعیین شد به اندازه کافی. یانگ یک طرفدار جهانی درآمد اولیه یک مفهوم او مارک به عنوان “آزادی سود سهام.” آن را به دست آورد یک فرقه زیر اما نه حمایت انتخاباتی. او کاهش یافته است کمتر از یک ساعت پس از نظرسنجی بسته شده است. او تنها نبود.

زمانی که سنا استیضاح محاکمه به پایان رسید چهارشنبه گذشته و همکارانش رهبری برای آیووا, مایکل بنت رفت شمال. کلرادو سناتور بنا مبارزات انتخاباتی خود در نیوهمپشایر. او آمد تا کوتاه ترک تحصیل قبل از نتایج حتی رسمی. دیگر نیز-rans شامل هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک — که با هم تنها بالغ بر 7 درصد از کل آرا است.

اگر چه زمینه winnowed سه شنبه شب آن را به دست آوردن یک برنامه به طور بالقوه hitter وظیفه بزرگ قبل از “شنبه” وارد در مارس 3: سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. ساندرز پیدا کرده است آماده فویل در بلومبرگ یک multibillionaire که قلم خرده فروشی فعالیت سیاسی آیوا و نیوهمپشایر برای خود بودجه و بی سابقه برای ملی تبلیغات حمله رعد اسا. پرسیده شده توسط “ان بی سی اخبار شبانه” لنگر Lester هولت که آیا او متنفر بلومبرگ رویکرد Sanders, بود, بی پرده است.

“من نمی غبطه خوردن ثروت خود را, اما من غبطه خوردن یک میلیاردر فکر او می تواند خرید این انتخابات” ساندرز گفت. “او حق دارد در جهان به اجرا برای دفتر … اما او حق ندارد برای خرید یک انتخابات. این است که دقیقا این مشکل با سیاست آمریکا است.”

هر چه اتفاق می افتد به نامزدی خود را برای رفتن به جلو ساندرز در حال حاضر تعمیرشده خیلی از حزب دموکرات در تصویر خود را. نظر سنجی خروج از نیوهمپشایر نشان داد که حدود دو سوم از رای دهندگان در مقدماتی حزب دموکرات پشتیبانی تماس خود را به صورت رایگان کمک درسی در کالج های دولتی و دانشگاه ها. علاوه بر این نزدیک به 60 درصد از رای دهندگان گفت: خروج نظرسنجی که از آنها حمایت جایگزینی بیمه درمانی خصوصی با یک سیستم پرداخت — یکی دیگر از امضا سیاست ساندرز دفاع و پشتیبانی هنگامی که او در زمان هیلاری کلینتون به سیم در سال 2016.

Buttigieg دوم قوی نشان دادن در یک ردیف — او به پایان رسید و به دقت پشت ساندرز در این گیج کننده و مشکل گرفتار آیووا قفقاز-همراه با Klobuchar را کشش-running سوم-پایان محل نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری است که توییتر-آیه است نه امریکا. آن را حتی حزب دموکرات پایه.

انرژی مورد نیاز را به نفع خود نهفته خارج از سی کمربندی یک exultant Buttigieg اعلام کرد. “به نفع خود و به حکومت ما نیاز به صداهای جدید به سرمایه ما,” او گفت: هواداران است. “ما نیاز به واشنگتن به کار بیشتر شبیه ما بهترین اجرا در شهرستانها و شهرهای کوچک به جای راه دیگری در اطراف.”

سابق میانه شهردار دوباره را رد کرد و نیاز به ملی حاکم بر تجربه به نفع “یک چشم انداز تازه است که باعث می شود آغاز جدید است. این است که چگونه ما ساخت یک اکثریت جدید.”

برای بسیاری از آمریکایی ها Klobuchar اولین نمایشگاه در دو بخش ملی و ویژه در برت Kavanaugh سنا تایید جلسات. او نگه داشته خونسردی خود را حتی زمانی که به چالش کشیده Kavanaugh شخصی و عادات نوشیدن یک موضوع دردناک برای Klobuchar که پدرش الکلی. در مقابل نامزدهای از Cory Booker و کامالا هریس — قضایی مجلس سنا اعضای کمیته بودند که بسیار کمتر معتدل در آن جلسات — فرار گل نشسته قبل از اولین رای در سال 2020 اولیه فصل تا کنون محسوب می شود.

آرا شمارش snafu در آیووا چپ دموکرات ها’ جنگهای صلیبی برای سرنگون کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در برزخ است. حتی به عنوان بسته jetted به بعد مسابقه اول درست اولیه در تقویم آسوشیتد پرس قادر به گواهی نتایج اولین-در-این-ملت قفقاز. ساندرز اصرار او برنده به عنوان Buttigieg. هر دو درخواست recanvass توسط آیووا حزب دموکرات به حساب طولانی بی نظمی در نتیجه یک فرایند است که همچنان به کشیدن و اساسا چپ نمره جلوتر از سه شنبه شب یک قانع 0-0.

نیوهمپشایر ارائه اولین نتایج ملموس. به جای ایستادن در اطراف سالن ها و یا سالن های لژیون برای یک حزبی رای دهندگان به رای دادن غرفه در گرانیت دولت و سپس آنها به سمت چپ. آرا جدول بدون حادثه و درام, حتی اگر آن را در زمان بیش از سه ساعت است. سیاست یکی از پر. در آخرین روزهای قبل از اولیه و میانه رو تبدیل چاقو در یکی دیگر به عنوان ساندرز باقی مانده بود تا حد زیادی unmolested. پس از تماشای Buttigieg خروش گذشته او در آیووا بایدن شروع bristling.

“جو بایدن کمک به نجات صنعت خودرو که احیا اقتصاد” غیب راوی گفت: در دیجیتال آگهی منتشر شده توسط معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی فقط سه روز قبل از اولیه. “پیت Buttigieg احیا پیاده از مرکز شهر ساوث بند توسط تخمگذاری تزئینی آجر.”

این استدلال روشن بود حتی اگر آن دریافت مخلوط شد: بایدن دارای تجربه واقعی که Buttigieg نمی کند. اما خبرنگاران تعجب اگر او چیزی از دست رفته بود. نمی های قدیمی خود را تبدیل شدن به رئیس جمهور با تجربه محدود? “بیا مرد” بایدن جامعی بازگشت. “این مرد است نه باراک اوباما.”

Buttigieg و بایدن هرگز درهم قبل از تنظیم پا در نیوهمپشایر و Buttigieg در پاسخ به بایدن گفت که سالمند دولتمرد نیست واقعا “نقطه” از مبارزات انتخاباتی خود. آن را در مورد عدم تجربه او گفت: رای دهندگان. این بود تجربه خود را به دور از کمربندی که واقعا اهمیت.

“در حال حاضر وجود دارد بسیاری از جوامع بسیاری از آمریکایی های کوچک و متوسط شهرستانها مانند معدن و محلات در برخی از بزرگترین شهرستانها در کشور” Buttigieg افزود که احساس واشنگتن نمی تواند حتی ما را بشنود.”

رای دهندگان طرفه با Buttigieg بیش بایدن و زمانی شهردار به راحتی ضرب و شتم زمانی معاون رئیس جمهور در, New Hampshire. Klobuchar را با مهربانی به Buttigieg یا خصوص اخراج خود از واشنگتن را تجربه کنند. زمانی که او گفت: در روز جمعه بحث شد که در آن زمان “به نوبه خود صفحه,” او به یاد او که او گفت: رای دهندگان در آیووا که استیضاح شد “طاقت فرسا است.” پس از آن او او را متهم کرد که مایل به “سازمان دیده بان کارتون.”

“از آن آسان است برای رفتن پس از واشنگتن به خاطر این که یک چیز محبوب,” Klobuchar اضافه شده است. “این است که محبوب می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد. من فقط فکر نمی کنم این چیزی است که مردم می خواهید در حال حاضر. ما یک تازه وارد در کاخ سفید-و نگاه کنید که در آن آن را به ما.”

ضمنی مقایسه Buttigieg به تهمت بود و شواهد از یک سناتور دیگر “زنجیر” به میز کار خود را در واشنگتن برای یک استیضاح محاکمه. “ما در حال افزایش است,” او گفت: رای دهندگان در روز یکشنبه. “ما مشروع شور و شوق. هیچ کس نمی تواند رد آن.”

غایب استیضاح مسئولیت Klobuchar شد صعودی. در حالی که RealClearPolitics میانگین نشان داد ساندرز پیشرو و Buttigieg در دوم قبل از انتخابات باز Klobuchar شد در یک آماری کراوات برای مقام سوم با وارن و بایدن. او آنها را ضرب و شتم هر دو ،

بر خلاف Klobuchar بایدن هرگز مجبور به ترک مبارزات انتخاباتی در سنا استیضاح محاکمه اما پویا متفاوت بود. نام خانوادگی خود را, بود که در اخبار به طور مداوم در طول بحث در هر دو مجلس نمایندگان و سنا و نه در یک چاپلوس راه: آن را در یک شکارچی-زمان-a-بزرگ-دیدار-برای-یک-اوکراین-کار-برای-که-او-بود-نه-واجد شرایط ،

و بنابراین بایدن چپ نیوهمپشایر زود ناگهان گفتن به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد دیده بان نتایج رول با هواداران است. او وعده داده بود را به نفع خود در گرانیت دولت هیچ کمتر از پنج بار. هنگامی که او را دیدم آن را به اتفاق می افتد او پریدند یک پرواز عازم جنوب.

ساندرز در حال حاضر آشکار frontrunner با دو پیروزی زیر کمربند خود را. Buttigieg و Klobuchar در حال افزایش و عنوان برای درگیری بیشتر. کارولینای جنوبی ممکن است بایدن را آلامو در حالی که وارن تلاش می کند تا دوباره در نوادا و بلومبرگ انتظار در بال در سه شنبه.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma