N. H. بحث–دموکرات و ‘S’ کلمه

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این کلمه بد نبود bleeped.

هر کس که پیاده روی از میلواکی و کنوانسیون ملی دموکرات ها با نامزدی ریاست جمهوری در ماه جولای خواهد بود نشاندار شده است. خواهد ذهن آنها چه می آید ؟ به عبارت دیگر آیا آنها نگران بودن تعریف شده به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی”?

هیچ کدام اعتراض به ایدئولوژیک طبقه بندی وقتی پرسید که توسط شبکه خبری ABC مدیر جورج Stephanopoulos, هیچ کدام, است که به جز ایالت مینه سوتا ctq. او فکر. دیگر میانه روی صحنه آرام بود. Klobuchar مطرح شده است. به تنهایی.

“برنی و من هم کار تمام وقت, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به خارج تقسیم تقسیم-in-chief, و من فکر می کنم ما نیاز به کسی که به سر این بلیط که در واقع به ارمغان می آورد مردم با او به جای بستن آنها را” Klobuchar استدلال dodging سوال اما هنوز هم در تلاش برای ایجاد تمایز است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدترین کابوس یک نامزد است که مردم را از وسط. مردم که خسته از سر و صدا و بی معنی و آنها خسته توییتهایی و ميانگين و آنها به دنبال شخص دیگری,” او گفت:.

آن را تنها پذیرش این واقعیت که در این زمینه دارای شیب به سمت چپ. و سریع. چه بود بدنساز در طول روز از باراک اوباما تبدیل شده است نه تنها قابل قبول است اما چیزی از پیش نیاز است. تنها Klobuchar دنباله پشت سر بقیه بسته شد وجود دارد در ساعات پر بیننده به ارائه یک جایگزین البته sheepishly.

روز انتخابات در دوم-در-این-ملت اصلی است که فقط چهار روز به دور است. نامزدها در مناظره مرحله ارائه شده توسط سنت Anslem است. گذشته از این اعتراض با وجدان از Klobuchar هیچ یک از مونتاژ جرأت به چالش ارتدکسی که به زودی تعریف حزب آمده نوامبر.

سپس آنها quibbled بیش از سیاست در تاسیس پارامترهای.

اما از سمت راست دروازه frontrunner در مسابقه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد که او احتمالا به از دست دادن. او گفت که “در زمان ضربه در آیووا” یک مسابقه که در آن او آمد و در چهارم با توجه به غیر رسمی نتایج پیش بینی شده در مرحله, در, New Hampshire است که او را
“احتمالا یک ضربه در اینجا.”

در ضمن برنی ساندرز نامزد که دوباره ساخته شده پلت فرم سیاست حزب را در تصویر خود را dodged چه خواهد شد قطعا یک حمله اگر او می شود نامزد. سوسیالیسم ؟ کسی که او پاسخ داد. پس از همه, او گفت: این فرد به احتمال زیاد به تسلیم است که سوال از رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا دروغگو است.

ایجاد وفاداری بسیار مهم تر بود که کاوش ایدئولوژی. “مهم نیست که چه کسی برنده این چیز لعنتی” ساندرز گفت: “همه ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم به شکست” ،

نه هر کس مایل بود به تن فلسفی زمین, حتی اگر آنها را نگه داشته و دست خود را هنگامی که پرسیده شده توسط مدیر در آغاز شب است. این شامل پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که اعلام پیروزی در انتخابات قبل از رقابت نتایج تایید شد. او گفت: ساندرز بود بیش از حد مصرف با خلوص ایدئولوژیک.

“ما باید به مردم به عنوان بسیاری از ما می تواند به این فرایند” Buttigieg گفت: ضربه زدن ساندرز و دیگر unnamed ترقی خواهان برای یادآوری میکند که “اگر شما نمی رفتن تمام راه را به لبه یا آن را — سیاست است که می گویند این راه من یا بزرگراه است.” Buttigieg که نگه داشته شده دست خود را پایین در طول سوسیالیسم سوال طولانی استدلال کرد که وجود دارد این است که وسط زمین بین “وضع موجود” در واشنگتن و “انقلاب” که ساندرز قهرمانان.

Buttigieg نیز در دفاع از خود را از انتقادات که او ناسپاس برای “سیاست از گذشته است.” بایدن گفت که او تا به حال شکسته زمین قابل توجهی با آخرین رئیس جمهور, باراک اوباما. شهردار در پاسخ گفت که در گذشته پیروزی کافی نیست.

“کسانی که دستاوردهای شد علاوه بر این مهم است چرا که آنها ملاقات لحظه” Buttigieg استدلال کرد. “اما در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه. و این لحظه ای است متفاوت است.”

در جای دیگر وجود دارد استدلال بر حفظ و گسترش Obamacare در مقابل اتخاذ “مدیکر برای همه است.” نیز وجود دارد quibbling بیش از electability. کمی زمین شکسته شد, در این مناظره که تا به حال نشده است گام زد در قبلی مسابقات.

اما هر یک از رقبا به روی صحنه بستری مدیران گذشته از Klobuchar که آنها نترس از این برچسب که متصل به نامزدی. مغلوب ساختن پیشی جستن را به آنها تماس بگیرید “دموکراتیک سوسیالیست.” نگرش خود را به نظر می رسید: “آنچه که من نگران باشم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im