N. D. G. در آغوش علیه طرح به شاتر ایستگاه پلیس

شهردار و مخالفت نمایندگان در C. D. N.-N. D. G. در حال فشار دادن مونترال پلیس به پایین در تصمیم خود برای بستن ایستگاه 11.

پلیس ایستگاه 11 واقع شده است در Somerled Ave. در N. D. G. این مجموعه در آینده نزدیک. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

پلنتی (دهانه) دولت را به صورت یک طوفان در اعتراض به برنامه, به, از, تنها ایستگاه پلیس در نوتردام-Dame-de-فضل زمانی که شورای شهر در دیدار شنبه.

“من بسیار نگران” گفت: رهبر مخالفان لیونل پرز که نشان دهنده Darlington منطقه Côte-des-Makalu.

“ما قطعا رفتن به مسئله. آنها نمی ارائه هر گونه آمار و اطلاعات و یا گزارش که چرا یک محله 67,000 باید خود را در ایستگاه پلیس” او در مصاحبه ای گفت: یکشنبه.

بسته شدن ایستگاه 11 در Somerled Ave. بعدی سقوط را ترک خواهد کرد و تنها یکی باقی مانده ایستگاه پلیس در C. D. N.-N. D. G. قصبه شهر بزرگترین و با 166,520 ساکنان پرز گفت.

ایستگاه 26 در کوه مناظر Ave. در خدمت هر دو Côte-des-Makalu و Outremont. خدمات de police de la ville de Montréal, برنامه ای برای ادغام ایستگاه 11 با ایستگاه 9 در Côte-St-Luc.

پرز با انتقاد از SPVM برای عدم شفافیت و گفت آن را به اطلاع مقامات محلی برنامه ریزی شده در حال اجراست.

روز جمعه مستقل قصبه شهردار سو Montgomery مستقل عضو شورا ماروین Rotrand و پرز نوشت: به شهردار گذرد پلانت و اعضای دولت گفت: آنها “شگفت زده و نا امید” برای یادگیری برنامه ریزی شده بسته شدن. از آنها خواسته پلانت به مطبوعات مونترال پلیس به تجدید نظر در آن و درخواست شده است که مونترال عمومی کمیته امنیت عمومی برگزار مشاوره در مورد این مسئله.

N. D. G. جامعه شورای اسلامی نیز خواستار SPVM به پایین. آن را راه اندازی کرده است یک درخواست است و بسیج گروه های اجتماعی به مخالفت با بسته شدن.

“به نظر من این فقط یک نشانه است که آنها واقعا نمی دانند و یا درک ما borough,” مونتگمری روز یکشنبه گفت.

داشتن یک ایستگاه در قلب N. D. G. سوغات جامعه محور و رویکرد ترویج روابط خوب با شهروندان او در مصاحبه ای گفت:. “ما بسیاری از تازه واردان که از کشورهای که در آن پلیس یا ترس یا اعتماد نیست و یا هر دو” او گفت:.

اما در بیانیه ای که به Facebook در شنبه قصبه سه Projet مونترآل مشاوران مسیحی Arseneault پیتر مک کوئین و ماگدا Popeanu خواسته ساکنان رزرو قضاوت. آنها با اشاره به SPVM تماس مقامات منتخب در C. D. N.-N. D. G., Côte St-Luc, Montreal West و Hampstead در روز جمعه ارائه به توضیح ادغام در یک جلسه.

Rotrand خواستار یک سال توقف در ایستگاه پایانی به زمان اجازه می دهد برای امنیت عمومی کمیسیون برای برگزاری جلسات عمومی است.

اما Rosannie Filato عضو کمیته اجرایی مسئول امنیت عمومی گفت که پس از اجاره نامه برای ایستگاه 11 نشده است تجدید آن است که واقع بینانه به بحث در مورد به تأخیر انداختن ادغام.

Filato گفت که او باز به برگزاری مشاوره ای عمومی جامعه محور اما گفتند که نمی تواند محدود به این وضعیت در N. D. G.

وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد ادغام ایستگاه Filato گفت. وجود دارد در حال حاضر 31 ایستگاه های پلیس در این جزیره در مقایسه با 49 یک ربع قرن پیش او اشاره کرد.

“این راهی جدید و مدرن از پلیس,” او گفت:.

با داشتن کمتر از ایستگاه های آزاد کردن کارکنان و بودجه بنابراین پلیس می تواند تمرکز بر اولویت های مهم تر مانند آموزش ،

“کمتر وجود دارد افسران پاسخ دادن به سوالات از پیاده روی,” Filato گفت.

امروزه بسیاری از سوالات را می توان در برخورد با آنلاین یا از طریق تلفن وجود دارد کمتر نیاز به آجر و ملات ایستگاه, او گفت:.

قبلی ادغام — از ایستگاه های پلیس در Mile End و فلات در سال 2014 و در Outremont و Côte-des-Makalu سال گذشته — کاهش یافته است خدمات و یا تحریک جنجال, او گفت:.

Filato که نشان دهنده Villeray منطقه گفت: بعد از ادغام برنامه ریزی خواهد بود و در قصبه. افسران پلیس در Villeray—Saint-Michel—Parc-فرمت باید به او گفت که آنها هیجان زده در مورد آینده حرکت می کند, او گفت:.

گرگ قهوه ای سابق اتاوا افسر پلیس که در حال حاضر یک محقق فوق دکترا در Osgoode Hall Law School در دانشگاه یورک در تورنتو گفت: هیچ توافقی در مورد اینکه آیا تمرکز پلیس در یک عدد کوچکتر از ایستگاه و یا پراکنده افسران در میان ایستگاه های کوچکتر واقع شده و نزدیک به شهروندان نتایج جستجو در خدمات بهتر به مردم است.

“اتفاق نظر وجود ندارد” او گفت:.

محله ایستگاه های اطمینان بخش به ساکنان درک پلیس به عنوان نزدیک به جمعیت اما هزینه نیروی انسانی و حفظ آن ساختمان ها بالا است و ممکن است رسیدن به نتایج قابل اندازه گیری است.

“این همه در مورد که در آن شما خواهد شد قرار دادن پول خود را” براون گفت.

آنچه مهم است این است که برای ادارات پلیس برای برقراری ارتباط دلایل تصمیمات خود را به طور واضح و صریح گفت.

“آیا نمی شود ترس به شفاف,” او گفت:.

“به وضوح بیان منطق. اگر این هزینه فقط می گویند پس,” او اضافه شده است.

در سال 2007 پایان غرب شهرداران را شکست داد و پیشنهاد ادغام ایستگاه 11 و 9.

مونترال تلنگر-شکست مواجه در حال گسترش و کاهش تعداد ایستگاه های در طول سال. در سال 1997 آن رفت و از 23 ایستگاه های پلیس به 49 در یک سال اما بعد معکوس ،

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im