N. D. G. دست دادن یک ‘ضروری’ خدمات به عنوان ایستگاه پلیس در 11 مجموعه به

حرکت ایستگاه 11 به همسایه Côte-St-Luc برساند روابط اجتماعی با پلیس, شهردار, شکایت مونتگمری می گوید.

پلیس از ایستگاه 11 پاسخ به یک آتش سوزی در یک N. D. G. رستوران در سال 2012. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette فایل عکس

هنگامی که سو مونتگمری ملاقات با پلیس برنج دو هفته پیش او التماس کرد با آنها به تعطیل ایستگاه 11 در نوتردام-Dame-de-فضل.

این Côte-des-Makalu—نوتردام-Dame-de-فضل شهردار می گوید که در طول چند سال گذشته ماموران در حال شروع به ساخت یک ارتباط نزدیک تر با جامعه بازدید از مساجد پس از کبک, تیراندازی, حضور در جشنواره ها و قرار دادن در ناگفته ساعت از امدادرسانی به جامعه است.

اما مونتگمری را درخواست ظاهرا گوش شنوا پیدا نکرد.

هر چند پلیس ساخته نشده و یک اطلاعیه در مورد زمانی که آن اتفاق خواهد افتاد ایستگاه 11 خواهد بود توقیف و ادغام با ایستگاه 9 در همسایه Côte-St-Luc.

“من صحبت کردم به ماموران N. D. G. و آنها خوشحال نیست در این مورد. من و من می دانم که شهروندان ما هستند و همچنین” مونتگمری گفت. “آن را مانند جرم و جنایت شایع در N. D. G. اما ما با داشتن یک ایستگاه پلیس در N. D. G. بدان معنی است که مردم می تواند رسیدن به پلیس و پلیس می تواند به ایجاد اعتماد با مردم است.

“بسیاری از ساکنان ما می آیند از کشورهای که در آن پلیس بد هستند ، بنابراین داشتن یک ایستگاه در جامعه ما که در آن پلیس قرار داده و در یک خانه خالی از سکنه در هالووین و یا نشان می دهد تا در یک جامعه حزب که واقعا کمک می کند تا تغییر درک مردم.”

عزیز سعیدی امام در Mosquée N. D. G. و می گوید او نگران Somerled Ave. ایستگاه ترک خود محله است.

“افسران پلیس آمدن ما به خانه باز هر سال و به آنها گوش دادن به ما در حال حاضر خود را به ما شماره تلفن خود” سعیدی گفت. “برخی از زنان با آن مواجه اند تبعیض و نفرت حوادث. پلیس به آنها گوش دهید و توضیح دهید که چه باید بکنید چگونه عمل می کنند, چگونه به شکایت.

“این است که نوع رابطه ما نیاز داریم.”

در نامه منتشر شده به قصبه نمایندگان فرستاده دوشنبه, N. D. G. شهرستان عضو شورا ماروین Rotrand گفت که با بستن ایستگاه 11 مونترال در حال حرکت به سمت یک وضعیت که در آن پلیس هستند “به طور کامل قطع شد” از زندگی شهروندان است.

او اضافه کرد که از دیدن یک محله 65,000 مردم بدون یک ایستگاه پلیس است بی سابقه در چند دهه خود را در شورای.

Côte-St-Luc شهردار Mitchell Brownstein گفت که او آموخته است که سه هفته پیش که ایستگاه 9 — که تعداد حدود 30 افسران را با اعداد تورم به 100 هنگامی که ایستگاه های ادغام. او مخالف ادغام. اما او تا به حال هیچ گونه پیگیری از پلیس پس از ملاقات اولیه.

“من می توانم به شما بگویم که از همه افسران صحبت کردم به نه تنها یکی خوشحال است با این” Brownstein گفت. “آنها به من گفت ما می شود بهتر پوشش که پلیس ترک پاسخ به تماس ها در N. D. G. خواهد شد در خیابان های ما اما من نمی خرید که.

“این ایده از دست دادن جامعه کوچکتر ایستگاه برای ایجاد این ایستگاه که پوشش خیلی خاک نیست جذاب است. هنگامی که ما demerged از شهر مونترال است برای دریافت بیشتر خدمات محلی. این چیزی است که این است.”

مونتگمری می گوید: او در دیدار با فرماندهان پلیس حدود دو هفته پیش و در آنها بستری ادغام نبود محبوب با رنک و فایل افسران و که برخی از خواهد بود با در نظر گرفتن بازنشستگی زود هنگام.

مونترال پلیس نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر. آنها گفته اند که چرا آنها در حال ساخت حرکت چگونه بسیاری از کارکنان و افسران تحت تاثیر قرار خواهد شد و اینکه آیا ادغام این ایستگاه را تحت تاثیر قرار خواهد زمان پاسخ و یا کیفیت خدمات پلیس.

“اگر افسران در خدمت جامعه ما نیست مبارک نیست که جواب خوب” مونتگمری گفت. “من درک نمی کنم که آن را به صداقت. آن را هرگز خوب برای از دست دادن ضروری خدمات. پلیس بازی های یک جامعه بزرگ نقش در اینجا.

“پس از شهر کبک مسجد تیراندازی دو افسر و من در بازدید از مساجد در جامعه و به آنها اطمینان مردم در طول یک زمان سخت. شما می خواهید مردم به این باور در پلیس خود را, شما می خواهید آنها را به احساس شنیده توسط پلیس.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im