میانمار شم سوالات به Rohingya سوء استفاده

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Rohingya یک اقلیت مسلمان از میانمار شده است عینک برای سال. نیروهای امنیتی دولت سوزانده صدها نفر از روستاهای خود و تجاوز به زنان خود و دختران است. بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان به طور موقت مستقر در کشور همسایه بنگلادش است که در اختیار آنها پناهگاه امن.

سازمان های بین المللی بارها و بارها خواستار آن شدند که در میانمار برگزار می شود به حساب این جنایات است. سازمان ملل متحد کمسیون حقوق بشر تشکیل یک نهاد مستقل بین المللی حقیقت یاب ماموریت. دادگاه جنایی بین المللی و دیوان بین المللی دادگستری در حال بررسی است. اما در میانمار شده است وجود دارد تنها مصونیت از مجازات.

با وجود دهه اول شخص حساب پاکسازی قومی دولت میانمار است stoutly را تکذیب کرد تخلف در برابر Rohingyas. به جای آن سرزنش قربانیان متهم را که “تهدید به بودیسم” و یا “تروریست” برای توجیه خود را نقض جدی.

میانمار ادعا کرده است که به بررسی اتهامات. اما آن سوالات را تنها برای نشان می دهد. میانمار پرس و جو ساز و نه معتبر و نه بی طرف. پاسخگویی برای جنایت علیه Rohingyas خاموش می ماند محدودیت در میانمار.

شم تحقیقات تاریخ به سال 2012 زمانی که ضد مسلمان فوران خشونت در میانمار در ایالت راخین شمالی. میانمار تشکیل رخین بررسی کمیسیون برای شناسایی عاملان. به جای این کمیسیون متهم Rohingyas از “دامن زدن به شعله های آتش خشونت های فرقه ای.” کمیسیون نامیده می شود برای افزایش یک نظامی و حضور پلیس.

میانمار تشکیل یک قانونی کمیسیون به بررسی مشابه خشونت در سال 2016. اما دوباره این گروه به نام ایالت راخین بررسی کمیسیون هیچ تخلف توسط دولت است. به جای آن گفت که حمله بر پاسگاه پولیس در منطقه شد و “از پیش برنامه ریزی شده” توسط خطرناک شدند. آن را به نام تنگ تر امنیت “در مدارس و در کشنده روستاهای بودایی زندگی می کنند.” در این گزارش نیست شناسایی هر عاملان خشونت در هر دو طرف است.

سال بعد یک گروه دیگر به نام Maungdaw بررسی کمیسیون به ریاست میانمار, معاون رئیس جمهور, Myint Swe, اخراج معتبر اتهامات تجاوز به عنف و آزار و اذیت مذهبی. گزارش نهایی خود را رد یافته از خشونت گسترده علیه Rohingyas ملل متحد و دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر.

میانمار نظامی ارائه شده خود را گزارش همچنین در سال 2017. به اصطلاح نظامی کمیسیون به ریاست سرهنگ ژنرال Aye پیروزی اعلام کرد که که آن را به حال کشف هیچ تخلف به جز در دو جزئی حوادث. نظامی کمیسیون نیز گفت: سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر بود “کاملا اشتباه”.

رویترز سرویس خبری معروف کشف قتل عام 10 Rohingya مردان در روستای کاروانسرا Din در فوریه 2018. هفت سرباز که در زمان اعدام های فراقضایی شد و محکوم به 10 سال زندان. اما تمام ده بودند مخفیانه منتشر شد و در کمتر از یک سال. این خبرنگاران که مستند قتل شد و از تجمع بیش از عاملان قبل از آنها در نهایت منتشر شد.

گذشته از میانمار کمیسیون تکمیل شده در ژانویه این سال بود که احتمالا اکثر شوم. کميسيون مستقل از پرس و جو نگاه به حملات Rohingyas قدمت آن به سال 2017. این کمیسیون شامل اعضای از فیلیپین و ژاپن و همچنین از میانمار. با اینحال, آن را به عنوان یک ماست مالی کردن به عنوان پیشینیان خود است. آن را تایید و میانمار نسخه رسمی از حوادث انکار مستند اتهامات نسل کشی و پاکسازی قومی و تجاوز به عنف. آن را به این نتیجه گیری بدون مصاحبه با هر یک از Rohingya قربانیان بازماندگان و شاهدان بودند که به زور تبعید به بنگلادش. که در آن اکثریت از جمله شاهدان و قربانیان فرار کرده بود برای ایمنی خود را.

میانمار بسیاری از سوالات را به آشکار سوء استفاده از Rohingyas شده اند شم. هدف آنها این بوده است مصونیت از مجازات ظالمان و نه از هیچ گونه تلاش جدی در حقیقت یاب. عدالت بوده است در خدمت. تنها امید برای پیدا کردن حقیقت نهفته است با سازمان های بین المللی. دولت ها در سراسر جهان نیاز به تایید این تلاش ها و نگه داشتن فشار در میانمار اجازه می دهد تا واقعی سوالات به ادامه. Rohingya قربانیان و خانواده های آنها سزاوار چیزی کمتر.

شکارچی Strupp سابق هیات مدیر خانه فرعی در آسیا و اقیانوس آرام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>