من COVID گنجه: در اوردن کسانی که بد بو sweatpants و لباس پوشیدن


محتوای مقاله

توسط Jane Ravvin

به عنوان یک سبک شخصی برای بیش از 20 سال بهار است که معمولا زمانی که مشتریان من هستند و رزرو خود را در گنجه تعمیرات اساسی (یک پاکسازی, وصله پینه کردن, کمد لباس تعمیرات اساسی — چه باقی می ماند و آنچه می رود). شما می توانید از رانش.

که معمولا چه اتفاقی می افتد اما هیچ چیز معمول در مورد آنچه امروز اتفاق می افتد. حتی ما گزینه های مد.

را وارد کنید آنچه که من اسمش Covid گنجه. آن را معمول بهار workwear هماهنگ اما آن را نیز نمی کثیف, تراش مقایسه با کشیده کالج, تی شرت که به نظر می رسد به اشتباه با مناسب daywear.

چگونه در مورد ما قرار دادن با هم یک شیوه زندگی کمد لباس برای ماه مارس — بیشتر شبیه به یک “lounging اوقات فراغت, شیوه زندگی-پوشیدن’ پرنیان. فکر می کنم شلوار و یا شلوار جین با واقعی زیپ و تاپ بدون لکه. نه لباس و نه یوگا یا پوشیدن به خصوص زمانی که ورزشگاه نیست حتی باز کردن.

دختر بچه لطفا. این زمان به مانند یک گل. از آن مهم تر به احساس و نگاه خوب در حال حاضر بیشتر از همیشه. بنابراین اگر این بدان معناست که گرفتن برخی از زمان (که بسیاری از ما فراوانی) برای قرار دادن با هم برخی از شیرین گروه سپس اجازه دهید آن را انجام دهد! روزانه خود را به سفر به فروشگاه مواد غذایی و باغ مرکز خواهد بود که بسیار لذت بخش تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de