ما باید کشتن اقتصاد به کشتن ویروس ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را ایم” رئیس جمهور یکشنبه شب افزود که پس از این زمان 15 روز خاموش “ما تصمیم به راه که ما می خواهیم.”

رئیس جمهور تهمت است گفت: به بخش خصوصی ابراز تعمیق نگرانی در آسیب coronavirus خاموش در حال انجام است به اقتصاد ایالات متحده و بحث که آیا می توان آن را با خیال راحت بازگشایی شد.

هر چند castigated خود را برای سخن گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه.

این ایالات متحده است که به درستی با استفاده از اقدامات شدید برای دیدار با تهدید و کنترل این ویروس را تهدید می کند که زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها با افراد مسن بیمار قبل از هر چیز در میان آنها است. و ما نیاز به انجام این کار بدون کشتن اقتصاد که بر اساس آن نمرات از میلیون ها آمریکایی دیگر نیز بستگی دارد.

واضح است که آمریکا آمادگی برای این بیماری همه گیر.

وجود خواهد داشت و زمان کافی برای ارزیابی مسئولیت عدم فولاد ماسک پزشکی, روپوش, لاستیکی, دستکش, ماسک هواکش و تخت بیمارستان.

فوری ضروری است که برای تولید آن تخت و تجهیزات دریافت و آن را تحویل داده و به پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان در خط مقدم سربازان در نبرد برای کنترل این ویروس.

اما در طول این خاموش کردن همه “غیر ضروری کسب و کار” هستند که بسته شده و کارگران خود را به خانه فرستاد به پناهگاه در محل و برای حفظ “فاصله اجتماعی” از دوستان و همسایگان برای به حداقل رساندن خطر گسترش این راحتی انتقال ویروس.

متاسفانه آنچه که “غیر ضروری” به برخی از — میله, رستوران ها, هتل ها و فروشگاه ها و کشتی های کروز, سایت های گردشگری و مغازه ها و مراکز — مکان اشتغال و ضروری منابع درآمد برای میلیون ها آمریکایی دیگر.

نزدیک کسب و کار که در آن این آمریکایی ها کار می کنند و شما خاتمه این حقوق که بر روی آنها بستگی دارد به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی و داروهای آنها و خانواده های آنها نیاز به سرپناه و زندگی می کنند. و اگر حقوق و دستمزد که در آن کارگران بستگی دارد در حال قطع چگونه این میلیون ها نفر از تازگی بیکار قرار است به زندگی می کنند ؟

چگونه کسانی که به دنبال دستورالعمل از رئیس جمهور و استانداران باقی می ماند در خانه های خود را دریافت نسخه خود را پر و خرید مواد غذایی برای تغذیه خانواده خود را?

چه مدت می تواند خاموش بود پایدار اگر ضروریات زندگی برای بیکاران و پرداخت نشده شروع به اجرا کردن ؟ لازم است برای ایجاد اقتصادی و اجتماعی بحران برای حل بحران پزشکی?

“ما تا به حال برای از بین بردن این روستا به منظور صرفه جویی در آن را” یک تبصره نسبت به یک افسر ارتش ایالات متحده در جنگ ویتنام. باید ما را فلج و یا نابود کردن اقتصاد برای نجات ملت آمریکا از coronavirus بحران 2020?

پس از آن وجود دارد که این موضوع از زمان. بسیاری از آمریکایی ها می تواند زنده ماندن در آنچه آنها را در دست به صورت دو یا چهار هفته است. به مراتب کمتر می توانید زنده ماندن بدون درآمد برای دو یا چهار ماه.

اگر ما تعطیل اقتصاد چه خواهد شد ما که پزشکی بحران عبور بود که در مه, ژوئن, ژوئیه, اوت یا سپتامبر ؟

همه کسانی که غیر ضروری کسب و کار ما را به خواب دوباره به زندگی ؟

نظام بازار آزاد که میراث همیلتون و پدران موسس در جهان است بهترین طراحی برای توزیع کالا و خدمات و حصول اطمینان از رفاه. و در یک جمعیت که در آن امید به زندگی است که از چند دهه فراتر از آنچه در آن بود در اوایل قرن 20 وجود دارد برنامه های دولت برای فراهم کردن ضروریات زندگی برای کسانی که دیگر نمی تواند دسترسی داشته و یا آنها را استطاعت.

اما کسب و کار نیاز به تحویل کالا.

و اگر توسط دولت فرمان امریکا اقتصاد آزاد است تا حدودی تعطیل به عنوان بیمورد در این بحران پزشکی دولت می تواند مسئول اعمال شرایط که منجر به اختلال اجتماعی.

در برخی از نقطه کشور در حال رفتن به مجبور به باز کردن زنجیره تامین و خطرات اجازه دهید به بازار کار برای ارائه مواد غذایی — و یا مردم را به شرکت در وحشت خرید و احتکار و با استفاده از هر وسیله ای برای دریافت آنچه آنها نیاز دارند برای خود و خانواده خود را.

گزارش مردمی در این به شدت مسلح کشور جوراب زنانه ساقه بلند در اسلحه و مهمات را نشان می دهد گسترده دلهره از آنچه ممکن است در آینده.

اگر بحران پزشکی مجاز است برای القاء یک بحران اقتصادی است که منجر به یک بحران اجتماعی آمریکا نظام سیاسی دموکراتیک ما سیستم ممکن است خود را به شدت تست شده است.

مبادا ما را فراموش نکنید: در بزرگترین بحران در این کشور سابقه ای که در آن این موضوع بود که آیا آمریکا و اتحادیه خواهد بود قطع به دو کشور آبراهام لینکلن به حالت تعلیق در حق جسم تعطیل قانونگذاران ایالتی از بسته شدن روزنامه ها و روزنامه نگاران زندانی و آماده شد برای دستگیری رئیس دادگستری. و برای دیکتاتوری اقدامات او در زمان و برای راه انداختن خونین ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده علیه شهروندان آمریکایی لینکلن در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بزرگترین جمهور.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de