مورفی نفت بسته کلگری, اتاق کار, حرکت, ستاد به هوستون

محتوای مقاله

شرکت نفت بسته است خود را به مدت طولانی کلگری دفتر تحکیم و کارکنان آن در ایالات متحده “در به رسمیت شناختن فوق العاده ای در کاهش قیمت نفت خام.”

با توجه به انتشار اخبار مورفی نفت Corp. بسته شدن آن 110-کارمند کلگری و تحکیم نیروی کار خود را در هوستون دفتر تبدیل خواهد شد که در آن دفتر مرکزی شرکت جدید. همچنین بستن آن زمان دفتر مرکزی آن در کشور زرخیز ارک., به عنوان بخشی از حرکت می کند.

این شرکت گفت: در انتشار اخبار است که با وجود کاهش هزینه ها به طور قابل توجهی بیش از چند ماه گذشته از جمله کاهش سرمایه در سال جاری هزینه 700 میلیون دلار کاهش این شرکت سود سهام توسط $76.5 میلیون دلار به صورت سالانه و کاهش اجرایی حقوق توسط 22 درصد — حرکت لازم بود برای کاهش بیشتر هزینه.

“ما به سادگی نمی باید انتخاب و آمد به این تصمیم تنها پس از اگزوز تمام دیگر اقدامات صرفه جویی در هزینه,”, صندلی هیئت مدیره کلیبورن P. دمینگ گفت: در انتشار اخبار.

“این شرکت به رسمیت می شناسد سختی این تصمیم باعث می شود به بسیاری از در ال دردو و کلگری و ما متعهد به درمان تمام کسانی که تحت تاثیر مطابق با شیوه های گذشته و برنامه ریزی برای ارائه مناسب قطع ترتیبات” رئیس جمهور و رئیس اجرایی Roger W. جنکینز گفت: در انتشار اخبار.

انتشار اخبار نمی گویند که چگونه بسیاری از مشاغل از دست رفته خواهد شد در نیروی کار تحکیم. این شرکت انتظار دارد برای تکمیل بسته شدن کلگری با سه ماهه سوم این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de