آسیب های متعدد گزارش شده پس از بالابر اسکی در Mont-Ste-Anne متوقف می شود به طور ناگهانی

اسکی تپه مقامات اذعان کرد که مردم تا به حال شده است به بیمارستان منتقل شده اما بلافاصله جزئیات چگونه بسیاری از و یا ماهیت خود را از آسیب.

یک Urgences-Santé آمبولانس دیده می شود در این فایل عکس. دیو Sidaway / Montreal Gazette فایل

آسیب های متعدد گزارش شده پس از بالابر اسکی در Mont-Ste-Anne نزدیکی شهر کبک آمد به توقف ناگهانی صبح روز جمعه که در سمت چپ گوندولا نوسانی از خود کابل.

خدمات اضطراری نامیده می شدند در حدود 10:15 صبح به مقابله با این حادثه دیدم که مسافران داخل آسانسور کابین به شدت متزلزل و برخی از آنها دچار صدمات.

حداقل یک کابین پنجره شکسته شد — گزارش پس از کابین چرخش به پشتیبانی از برج و گریه می کند می تواند شنیده شود از داخل آن کابین swaying بیش از این دنباله اسکی به گفته شاهدان.

صحبت به خبرنگاران مرکز اسکی مدیر Maxime Cretin اذعان کرد که از مردم گرفته شده بود به یک بیمارستان اما بلافاصله جزئیات چگونه بسیاری از و یا ماهیت خود را از آسیب. با این حال رادیو کانادا گزارش شده از این صحنه که 21 بازان زخمی شده است, 12, از آنها گرفته شد و به یک بیمارستان است.

Cretin گفت: کسانی که به دام افتاده در طول بالابر خط آزاد شدند پس از کابین پشتیبان گرفته آسانسور را سوار نقطه جایی که آنها ملاقات کرد یک اسکی گشت و دکتر.

“تعمیر و نگهداری ما و تیم های بسیج هستند و همچنین به عنوان تولید کننده بالابر اسکی و چند تخصصی پیمانکاران فرعی به منظور کار با مقامات نظارتی برای تعیین علت این توقف ناگهانی” تفریحی از رشته کوه های راکی کانادا که صاحب Mont-Ste-Anne رفت و آمد مکرر در بیانیه ای گفت: بعد از آن در بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im