MUHC تعلیق شارژ, تلویزیون کابلی, اینترنت با سرعت بالا هزینه برای بیماران

محتوای مقاله

کاربران کمیته مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل دارای متقاعد MUHC به حالت تعلیق شارژ بيماران بستری برای امتیاز از تماشای تلویزیون کابلی و با استفاده از اینترنت با سرعت بالا در اتاق خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

تحت قرارداد با Hôpitel بيماران بودن متهم $16.96 برای کابل تلویزیون برای روز اول و $13.51 برای هر روز پس از آن. این MUHC جمع آوری حق امتیاز از Hôpitel اما هرگز ساخته شده و چه کسانی که درآمد به میزان هر سال است.

Pierre Hurteau co-رئیس جمهور مرکزی کاربران کمیته MUHC تماس بیمارستان شبکه, مدیر اجرایی, Dr. Pierre brandon ventura دنبال نگرانی های مطرح شده توسط بیماران است.

“همانطور که من کلمه ای است که برخی از بیماران بستری در بیمارستان تا به حال یک زمان دشوار برای مقابله با انزوای اقدامات و نمی تواند استطاعت هزینه تلویزیون و اینترنت, خدمات من در تماس با دکتر brandon ventura و از او خواست اگر او می تواند چیزی در مورد این” Hurteau گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>