محتوای مقاله

محققان در مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل را گسترش یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی اینکه آیا این دارو هیدروکسی کلروکین (HCQ) می تواند به جلوگیری مردم از انقباض COVID-19 پس از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus و کاهش عوارض و مرگ و میر مرتبط با این بیماری است.

HCQ سلامت کانادا-تایید داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و برخی از شرایط خود ایمنی مانند لوپوس.

آزمایشی که در حال وقوع است در کبک, Manitoba, Alberta و ایالات متحده تاکنون به صورت محلی تنها شامل مراقبت های بهداشتی حرفه ای در معرض ویروس. در حالی که “مطالعات مشاهده ای نشان داده اند که HCQ ممکن است برخی از عمل در برابر COVID-19,” مدارک مورد نیاز برای تایید گزینه های درمانی بالقوه محققان توجه داشته باشید.

این مطالعه تعیین و مقایسه خواهد شد HCQ با دارونما برای تعیین اگر آن را موثر در جلوگیری از بروز یا پیشرفت COVID-19 بیماری است.

درمان بازوی محاکمه خواهد شد گسترش به عبارتند از شرکت کنندگان دریافت کرده اند که در آنها تشخیص داده شده COVID-19, علائم خود را آغاز و در طی سه تا چهار روز و که خود منزوی در خانه. دیگر شرکت کنندگان واجد شرایط هستند برای پیشگیری بازو از محاکمه اگر آنها زنده با یک فرد با COVID-19 یا قرار گرفته اند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به کسی که با یک مورد تایید شده از COVID-19 در گذشته سه تا چهار روز و هنوز علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im