Mueller, Weissmann, Op-Eds در تقابل با خود گزارش

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در پاسخ به رئیس جمهور تهمت را تخفیف راجر سنگ حکم زندان در هفته گذشته روسیه بررسی دو منجر دادستان منتشر شده op-eds در کشور بالا روزنامه ها که سوخت تبانی روایت تحقیقات خود را شکست خورده به اعتبار. به عنوان آنها chided سنگ و دیگران به اتهام فریب هر دو مشاور ویژه Robert S. مولر و یکی از برترین نمایندگان اندرو Weissmann ساخته شده ادعا تا حد زیادی در تضاد با گزارش رسمی اختلاف است که آنها اذعان دارند.

نه در پاسخ به ایمیل درخواست پنج شنبه برای نظر.

اندرو Weissmann: در حال حاضر دادستان معتقد راجر سنگ باید آورده شود “قبل یک هیئت منصفه عالی” چیزی را پروب می تواند زودتر انجام شود اما این کار را نکرد.

NYU/قانون

این Mueller op-ed, منتشر شده در واشنگتن پست می کند و نه فقط هدف را در سنگ – که به اعدام محکوم شده برای دروغ گفتن در مورد شکست تلاش ها برای تماس با ویکی لیکس در مورد ایمیل های به سرقت رفته از کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016. مولر با تمرکز به جای آنچه که او خواستار “گسترده ادعا می کند که ما بررسی نامشروع بود و ما انگیزه بودند نامناسب.”

در تلاش برای رد که انتقاد مولر آغاز می شود و با دفاع از FBI را توجیهی برای راه اندازی شد. “اواخر سال 2016” او می نویسد: “اف بی آی تا به حال شواهدی وجود دارد که روس ها تا به حال نشانهای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مشاور که آنها می تواند کمک به این کمپین از طریق ناشناس انتشار اطلاعات آسیب رساندن به حزب دموکرات نامزد” هیلاری کلینتون. کمپین مشاور جورج پاپادوپاولوس که barroom گفتگو با استرالیا دیپلمات الکساندر Downer خدمت به عنوان پایه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه شد. (Downer گذشت این نکته به دولت ایالات متحده در اواخر جولای — هر چند Mueller می نویسد: “در اواخر سال 2016.”)

بر خلاف مولر ادعای این رکورد نشان می دهد که اف بی آی بود و نه اقدام به هر گونه شواهد است که “روس ها تا به حال نشانه” هر چیزی به پاپادوپاولوس اما در عوض در استرالیا دیپلمات را بازگویی مبهم شایعات-که پاپادوپاولوس هرگز رله به هر کس دیگری در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. دفتر خود اسناد و مدارک این را روشن. اخیرا محرمانه FBI ارتباطات الکترونیکی (EC) که به طور رسمی افتتاح شد روسیه بررسی کد-نام Crossfire طوفان متحده که Downer گفته بود دولت آمریکا که پاپادوپاولوس بود “پیشنهاد تهمت تیم دریافت کرده بود به نوعی از پیشنهاد از روسیه است که می تواند کمک به” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توسط ناشناس با انتشار مخرب و در عین حال “نامشخص” اطلاعات در مورد کلینتون و رئیس جمهور اوباما. نه تنها این نکته مبهم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که “نوعی از پیشنهاد” در واقع آمد و از دولت روسیه و یا حتی تیم ملی.

جورج پاپادوپاولوس: مولر تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد که “روس ها تا به حال نشانه” هر چیزی به تاریخ و تهمت مشاور. اما مشاور ویژه نوشت: در غیر این صورت در واشنگتن پست روز شنبه.

AP Photo/Jacquelyn مارتین فایل

به جای Downer شد رله آنچه که او ادعا می کند پاپادوپاولوس به او گفت در مورد نامشخص پیشنهاد او دریافت کرده بود از روسیه کمک. پاپادوپاولوس بعد گفت اف بی آی است که این پیشنهاد از یک مکالمه با یوسف Mifsud یک مالتی علمی. اما Downer نمی شنوند در مورد Mifsud در زمان و نکته به اف بی آی بر این اساس ساخته شده هیچ اشاره ای از او. صرف نظر از تاریخ دقیق آن را آموخته Mifsud دولت ایالات متحده هرگز به طور رسمی ادعا و یا ارائه مدارک و شواهد که او یک دولت نماینده و یا رله اطلاعاتی که دریافت کرده بود از روسیه است. (پس از خروج از دفتر سابق FBI مدیر James B. Comey ادعا بدون شواهد که Mifsud بود “یک نماینده” در واشنگتن پست op-ed.)

این Mueller گزارش آشکارا اجتناب شود مانند یک برچسب. آن را به جای اظهار داشت که Mifsud بود مظنون “در ارتباط با روسیه است.” موجودی خود را از جمله اتصالات این است: Mifsud ظاهرا در تماس با “یک کارمند” اینترنت تحقیقات آژانس (خصوصی روسیه شرکت رسانه های اجتماعی است که مولر متهم قبل از انداختن در این مورد) در مورد “احتمالا در ملاقات با روسیه” اما تحقیقات “را شناسایی شواهدی از آنها نشست.” Mifsud نیز ظاهرا در تماس با یک حساب رسانه های اجتماعی “مربوط به یک کارمند وزارت دفاع روسیه.” در کنگره شنوایی یک سال پیش مولر کاهش یافته است به بحث در مورد Mifsud هویت و یا توضیح دهد که چرا اف بی آی به حال نه او را دستگیر کردند و پس از مصاحبه با او را در واشنگتن دی سی در ماه فوریه 2017. مولر هم توضیح نمی دهد که چرا دفتر خود را به اتهام نیست Mifsud برای شهادت دروغ و با وجود این ادعا در گزارش نهایی خود را که او تا به حال ساخته شده نادرست است.

یوسف Mifsud: این Mueller گزارش آشکارا اجتناب از برچسب زدن به او را یک “عامل روسیه” اما متوقف نشده مولر از بنحوی در غیر این صورت.

خوان مانوئل Herrera/OAS از طریق AP

به تازگی محرمانه دسامبر 2017 شهادت از اندرو McCabe سابق FBI معاون کمک به راه اندازی و نظارت بر روسیه پروب حمایت از این جزئیات است.

صحبت کردن به خانه هوش کمیته McCabe گفت: پاپادوپاولوس-Mifsud نکته در نظر گرفته نشده بود و شواهد از روسیه در ارتباط است. خواست تا توضیح دهد که چرا اف بی آی هرگز به دنبال FISA نظارت حکم در پاپادوپاولوس McCabe پاسخ داد: “پاپادوپاولوس’ نظر نمی به خصوص نشان می دهد که او فرد است که تا به حال تا به حال-که در تعامل با روس ها.” که پذیرش نه تنها در تضاد مولر ادعا می کنند که “اف بی آی تا به حال شواهدی وجود دارد که روس ها تا به حال نشانه” چیزی است که آن را بالا می برد یک سوال مهم برای تیم خود در پاسخ به: چرا اف بی آی باز و ادامه – مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی بر اساس شنیده ها اظهار نظر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و آنها را باور نمی کند در واقع به تعامل با روسیه ؟

پس از این ادعا که تبانی تحقیقات مبتنی بر شواهد از روسیه کمک رسانی به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین مولر را op-ed نوبت به راجر سنگ. جانباز جمهوری خواه عمل مولر می نویسد: “دروغ در مورد هویت خود به واسطه ویکی لیکس” و همچنین در مورد “وجود ارتباطات نوشته شده است با واسطه.”

راجر سنگ (مرکز): یک مولر ادعا می کنند که در تضاد با تحقیقات خود را شکست که برای ایجاد سنگ تا به حال یک واسطه به ویکی لیکس.

(AP Photo/الکس Brandon)

اما این ادعا از مولر است که در تقابل با تحقیقات خود را شکست که برای ایجاد سنگ تا به حال یک واسطه به ویکی لیکس. در هر دو خصوصی و عمومی سنگ ادعا به واسطه بلکه به عنوان مولر تیم متوجه شدند دو نفر, سفت Credico و جروم Corsi که هرگز از تماس با ویکی لیکس. تنها تعامل است که یا Credico یا Corsi تا به حال با ویکی لیکس در طول مبارزات آمد که Credico مصاحبه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در رادیو نشان می دهد در ماه اوت 2016. و تنها شناخته شده تماس بین سنگ و ویکی لیکس قبل از انتخابات آمد زمانی که ویکی لیکس نوشت: سنگ در یک پیام توییتر به توقف ساخت “ادعای ارتباط.” این ارز کنار گذاشته شد از سنگ کیفرخواست و مولر گزارش و مولر را op-ed متفاوت است.

مولر همچنین باعث می شود توجه به این ادعا در مورد سنگ قرار است روسیه مخاطبین و اطلاع قبلی از ویکی لیکس منتشر شده است. “سنگ شد یک شکل مرکزی در بررسی” مولر می نویسد: “به دو دلیل کلیدی: او ابلاغ در سال 2016 با افراد برای ما شناخته شده است به افسران اطلاعاتی روسیه و او ادعا پیشبرد دانش از ویکی لیکس’ انتشار ایمیل های به سرقت رفته توسط آن دسته از افسران اطلاعاتی روسیه.”

در حالی که سنگ ادعا پیشبرد دانش مولر رنگی که هرگز او تأکید کرد که در واقع سنگ به حال چنین دانش است.

جروم Corsi: شواهد نشان داد او تا به حال هیچ تماسی با ویکی لیکس و هیچ اطلاعات در داخل برنامه های خود را با وجود Weissmann پیشنهاد به خلاف در حال حاضر.

س-Anon, اخبار!/ویکیمدیا

مولر مرجع به ارتباط با عوامل است که به احتمال زیاد از توییتر پیام های رد و بدل شده با Guccifer 2.0, آنلاین شخصیت که مولر مدعی شد یک جبهه برای هوش. در عین حال تنها شناخته شده ارتباط بین این دو است در واقع exculpatory برای سنگ. سنگ فرستاده Guccifer 2.0 فقط سه پیام کوتاه است. هیچ کدام ذکر به سرقت رفته DNC ایمیل. نزدیک ترین آنها به هماهنگی بود که سنگ خواسته Guccifer 2.0 به ترجمه یک مقاله در تپه. مولر نشان میدهد که همه این بود که زمینه را برای بررسی سنگ که شواهدی وجود دارد که سنگ در تماس با Guccifer 2.0 حداقل بود و بی اهمیت است.

سه روز پس از مولر قطعه منتشر شد بالا دادستان در تیم خود اندرو Weissmann منتشر شده op-ed در نیویورک تایمز که رفت و حتی بیشتر. در حالی که مولر مقاله سعی در دفاع از خود را بررسی Weissmann به طور موثر به نام برای آن به ادامه: سنگ Weissmann استدلال آورده شود باید “قبل از هیئت منصفه.”

Weissmann – در حال حاضر قانونی تحلیلگر MSNBC و آماده شدن برای ماه سپتامبر انتشار خاطرات خود در Mueller پروب — پایگاه استدلال خود را بر این احتمال که سنگ پنهان متهم اطلاعات به منظور حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. سنگ Weissmann ادعا (approvingly به نقل از صدور حکم قاضی فدرال), “شده بود تحت تعقیب برای ‘پوشش برای رئیس جمهور.'” سنگ Weissmann اضافه شده بود گناهکار “دروغ گفتن به کنگره در مورد هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخاباتی آقای سنگ ویکی لیکس و روسیه” و قرار دادن او قبل از هیئت منصفه خواهد “در حقیقت به همین دلیل او دروغ گفته.”

این Mueller گزارش: آن موافق نیست با آنچه آن منجر نویسنده و معاون او نوشتن در حال حاضر.

AP Photo/Jon Elswick

در عین حال سنگ مورد خود – و البته مولر گزارش که هیچ توطئه — تأکید کرد که وجود چنین “هماهنگی” است که احتمالا به همین دلیل سنگ هرگز متهم اجازه دهید به تنهایی محکوم از دروغ گفتن در مورد آن. کلمه “هماهنگی” به نظر می رسد تنها یک بار در کیفرخواست خود را: در توصیف FBI بررسی پتانسیل مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی در توصیف هر چیزی برای انجام با سنگ.

سنگ بود به جای محکوم ساختن اظهارات نادرست به کنگره در مورد خود شکست خورده تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی 2016. سنگ مورد و دادگاه تأکید کرد که این تلاش ها هیچ جا رفت: هر دو نفر آنها او شنود گذاشته باشند به عنوان واسطه Corsi و Credico تا به حال هیچ تماسی با ویکی لیکس و هیچ اطلاعات در داخل برنامه های خود را. این پیشنهاد به خلاف توسط Weissmann در نیویورک تایمز’ op-ed بخش است که در تضاد با مقاله خود گزارش در سنگ آزمایشی در سال گذشته هنگامی که آن را به ذکر است که سنگ “تا به حال هیچ واقعی روابط به ویکی لیکس.”

با وجود این Weissmann می رود نشان می دهد بدون شواهد که سنگ هنوز چیزی برای پنهان کردن. “اگر وجود دارد هیچ چیز نابکار خود را در مورد تلاش های هماهنگی که چرا او دروغ در مورد آنها به کنگره?” محقق می نویسد. “این سوال بدون پاسخ مانده به عنوان مولر گزارش اشاره می کند.” هنوز مولر تیم در حال حاضر پاسخ داده Weissmann سوال. در آشکار است که تهمت کمپین تلاش برای یادگیری در مورد ویکی لیکس’ قصد دارد از طریق سنگ – که تا به حال هیچ اطلاعات در داخل – Weissmann و همکارانش نشان داد که مبارزات انتخاباتی تا به حال هیچ “هماهنگی” با ویکی لیکس و هیچ دانش پیش از آن نشریات.

لیندزی گراهام: ایران رئیس قوه قضائیه می تواند به حل و فصل جدید Mueller و Weissmann اختلاف با سوگند شهادت.

(ارین Schaff/نیویورک تایمز از طریق AP, استخر)

Weissmann نتواند به ذکر است که تیم خود از دادستان آگاهانه اجتناب شود تا عمل بسیار است که او در حال حاضر دفاع. این Mueller تیم هرگز مصاحبه با سنگ و یا سعی کردم به او را قبل از هیئت منصفه پس از تحقیقات جامع از سنگ و همکاران خود را. در ماه نوامبر سال 2018 سی ان ان گزارش “[r]oughly یک دوجین از سنگ های کنونی و سابق همکاران شده اند تماس گرفته توسط مولر تیم برای مصاحبه و یا به شهادت قبل از هیئت منصفه.”

این Mueller تیم پیگیری از سنگ شامل تعامل با Corsi که تبار به بیهوده. این Mueller محققان واشنگتن پست بعد از گزارش صرف بیش از دو ماه “تعقیب وسوسه انگیزی آگهی های ارائه شده توسط Corsi” حتی “اعزام[ing] ماموران اف بی آی در سراسر کشور به مصاحبه با شاهدان بالقوه” اما پس از “صرف ارزشمند دولت پول و وقت با ارزش” بر “خود را قادر به حل کردن Corsi به اظهارات.” این شامل جلسات متعدد با Corsi که در آن Mueller دادستان “صرف هفته coaxing cajoling و هشدار به توطئه نظریه پرداز به عنوان آنها را فشرده و او را به چوب به حقایق و بازسازی داستان است.” آنها حتی شیرجه زده فلسفی قلمرو: “در زمان آنها تا به حال مورد بحث ماهیت حافظه خود را.”

اگر پس از همه این تلاش Weissmann و مولر تیم فکر می کردم که سنگ شد هماهنگی با ویکی لیکس و یا تا به حال چیزی برای پنهان کردن آنها می تواند او را مورد پرسش و یا او را قبل از هیئت منصفه. اما تا پایان سال 2018 سنگ بود دیگر ادعا می کنند که او تا به حال یک کانال به ویکی لیکس و تا به حال اصلاح خود قبل از اظهارات به خلاف. احتمالا مولر تیم رسیده بود همان نتيجه گيری پس از بازجویی نمرات از سنگ همکاران و تعقیب کردن آگهی از ساحل به ساحل. و احتمالا آنها انتظار می رود سنگ به آنها بگویید که همان داستان تحت سوگند.

که نفی توانایی خود را به تعقیب او و آن را تکذیب کرد و آنها را یک فرصت برای پیشبرد تئوری تبانی با یک کیفرخواست نهایی. در ژانویه 2019 در Mueller تیم انتخاب کردن سطح شیب دار: سنگ بود تحت تعقیب به اظهارات نادرست به یک خانه پرس و جو تمام راه برگشت در سپتامبر 2017. این Mueller تیم منتشر طولانی کیفرخواست که پیشنهاد تبانی زاویه و انجام یک صبح زود سوات حمله سنگ فلوریدا صفحه اصلی با دوربین های تلویزیونی حاضر.

سنگ ژانویه 2019 کیفرخواست به نظر می رسد به مولر پروب نهایی قانون آخرین در یک سری از موارد که علنا ضمنی تبانی تا کنون که بدون ادعا که چنین تبانی رخ داده است. این دو op-eds نشان می دهد که تلاش همچنان ادامه دارد.

Weissmann و Mueller جدید بیانیه عمومی در مورد سنگ و روسیه بررسی هستند و تنها آخرین در یک سری از سهم ها به تبانی روایت است. در پاسخ قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام گفته است که او به دنبال خواهد مولر را می شناسند. اگر Weissmann است احضار و همچنین این امر می تواند فرصت مهم را از طریق سوگند شهادت مجازات شهادت دروغ برای رسیدن به پایین از ادعا در مورد روسیه تحقیقات – اگر چه شاید نه آنهایی که دادستان در پشت آن می خواهید به تمرکز بر روی.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrasweet bonanzaaviator oynaelf bar bc5000geciktirici hapVan EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü