عزاداران جمع آوری در شمال مونترال اقامت به سرند عزیزان خود

محتوای مقاله در ادامه

خواهران بودند که در میان نزدیک به 50 اعضای خانواده که برای یک شب زنده داری شمع به سوگواری و برای بیان خشم خود را بیش از مرگ و میر آنها می گویند آمد بیش از حد به زودی با توجه به دولت و نهادی سوء مدیریت.

در اوج خود بیش از 230 ساکنان آلوده بودند در محل اقامت گلپر نزدیک به 70 درصد از کل جمعیت. به تاریخ و 71 نفر از COVID-19 وجود دارد. یکی دیگر از 40 ساکنان شد گفت: به مرگ طبیعی مرده و در همان دوره است. عزاداران این سوال که آیا این مرگ و میر خواهد رخ داده است اگر کارکنان نبوده است ویران شده توسط ویروس به عنوان به خوبی.

آنجلا Porco پدر آلفردو شد شناخته شده به عنوان “خواننده اپرا” در محل اقامت با توجه به میل شدید او برای آواز خواندن. تا زمانی که این ویروس ضربه او سالم و مبارک 86 ساله او گفت:. از مارس 9, او دیگر قادر به دیدن او. در زمان او اجازه داده شد در دو ماه بعد “او مثل یک هولوکاست قربانی” Porco گفت. “او نازک او خشک شد.”

با کمک تغذیه و مراقبت از او آلفردو قادر به صحبت دوباره و اذعان خانواده اش در عرض سه روز او گفت:. او به زودی پس از.

“من اینجا هستم به افتخار عزیزان ما و اجازه دهید همه بدانند که آنچه انجام شد یک بی عدالتی” Porco گفت.

مانند بسیاری از در افروزی Porco سوال که چرا محل اقامت نیست که اعضای نیروهای مسلح کانادا کمک به کمبود کارکنان به عنوان مورد در ده ها تن از اقامت در کبک. او گفت: اقامت گلپر به نظر می رسد به استفاده از کارکنان پاره وقت بسیاری از آنها مشغول به کار بودند در دیگر سالمندان مراکز. به عنوان اواخر به عنوان مه 26, اتحادیه مقامات عموم التماس برای تقویت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید