روز مادر و روز عزای عمومی در جوامع

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در 8 مه سال 1994 واندا کوپر-جونز یک روز مادر هدیه او می خواهم هرگز فراموش نکنید — تندرست نوزاد پسر. آنها او را به نام Ahmaud. بنابراین آن را بی خطر می گویند که روز مادر همواره ویژه برای کوپر-جونز. آن را همیشه یک روز شادی و جشن است.

متاسفانه در این سال متفاوت است. در این سال سخت است.

این سخت است نه به خاطر coronavirus یا قرنطینه اقتصادی, استرس یا هر یک از دیگر فشارهای خانواده ها در سراسر امریکا احساس حال حاضر. آن را سخت به دلیل on Feb. 23 پسرش که ویژه هدیه روز مادر بود به ضرب گلوله کشته پایین توسط غریبه. او غیر مسلح را برای تنه زدن. او هرگز او را در آغوش مادر در روز مادر دوباره. و یا هر روز دیگر.

کوپر-جونز در بر داشت این را وقتی که یک محقق برای Glynn اداره پلیس شهرستان در گرجستان به نام و به او گفت که پسرش درگیر شده بود در یک سرقت و زمانی که مالکان مواجه او وجود دارد مبارزه و Ahmaud Arbery کشته شد.

البته این چیزی است که اتفاق افتاده است. آنچه واقعا اتفاق افتاد این بود که دو مرد سفید گرگوری و تراویس McMichael دیدم Ahmaud دویدن در وسط روز برداشت .357 Magnum و یک تفنگ ساچمهای تعقیب او را در وانت و شات و او را کشتند.

به جای یک شام خانوادگی پر از خنده و خاطرات ضعیف در حال حاضر پیچیده شده گل و یا حتی بی دست و پا تلفن تماس واندا کوپر-جونز تنها غم و اندوه دردناک سوالات بدون پاسخ — و یک تلفن همراه تصویری که نشان می دهد پسر او را بی معنی قتل یک ویدئو او را نمی تواند خودش را به تماشای.

متاسفانه او تنها نیست.

وجود دارد Sybrina Fulton. او پسر Trayvon Martin شد تنها 17 زمانی که جورج زیمرمن stalked و او را کشته در سنفورد فلوریدا.

وجود دارد سمیرا برنج که 12 ساله و پسر Tamir ضرب گلوله کشته شد توسط افسر پلیس تیموتی Loehmann در کلیولند. آنها گفت که او تا به حال اسلحه بیش از حد. این یک اسباب بازی است.

جودی اسکات سوگواری پسرش والتر کشته شده توسط North Charleston, S. C., افسر پلیس به مایکل Slager در سال 2015 تا زمانی که او در گذشت در اوایل این سال است.

گلوریا Darden سوگواری پسرش, فردی, خاکستری. Tritobia فورد سوگواری پسرش Ezell. ماریا همیلتون سوگواری پسرش Dontre. و غیره و غیره.

لیست رشد می کند دیگر هر روز و که حتی شمارش نیازی که مرگ و میر ناشی از خشونت های گاه به گاه فقر و بیماری در جوامع از رنگ. که شمارش نیست که چگونه زمان همه گیر نامتناسب اثرات سیاه و سفید و قهوه ای و خانواده ها است. که شمارش در این واقعیت است که مرگ و میر نوزادان است که دو بار به عنوان بالا برای کودکان سیاه و سفید, سفید یا تهدید زنان به عنوان مرگ و میر مادران افزایش نرخ.

چگونه بسیاری از سیاه و قهوه ای و مادران ترس و اندوه از روز مادر به جای reveling در آن شکوه و جلال است ؟ چگونه بسیاری از روبرو خواهد شد که فاجعه قبل از اینکه ما چیزی ؟ به عنوان یک کودک من هرگز نفهمیدم چه واعظ به معنای در روز یکشنبه هنگامی که او صحبت می کرد به زنان که مطرح شده ما نگه داشته ما پرورش ما و هرگز در مورد ما. من هرگز درک بدهی او توضیح داده — بدهی ما همیشه مدیون است.

من در حال حاضر, حتی اگر این مادر و روز متفاوت است چرا که ما در حال نشستن در pews روز یکشنبه به عنوان ما به طور معمول است. ما نمی خواهد به پوشیدن گل قرمز ما “کلیسا لباس” (همانطور که ما می گویند که در آن هستم) نماد یک زندگی مادر و یا گل سفید به نشان می دهد یک مادر که ممکن است انتقال از زايمان به پاداش. ما نمی خواهد بسته آن دسته از رستوران های مورد علاقه و یا پیک نیک هم به عنوان کودکان خنده و بازی در حیاط. ما نمی خواهد برای انجام هر یک از چیزهایی که ما در حال استفاده می شود.

هنوز برای بسیاری از ما کسانی که شادی باز خواهد گشت. اما برخی را هرگز احساس شادی روز مادر درخشان در قلب خود را هرگز دوباره. وجود دارد برخی از آنها که درخشندگی خواهد بود برای همیشه لطفا برای خراب غم و اندوه.

اما آنها مادران ما و ما به آنها مدیون که بدهی های مشابه خوب وزیر موعظه در مورد. بنابراین من نمی خواهد آنها را فراموش کرده ام. ما نمی خواهد آنها را فراموش کرده ام. ما به شما اجازه خود را از دست دادن تحریک نکنید فقط ما خشم اما ما در عمل است. ما ایستاده با آنها و ما را نگه دارید و آنها را در قلب ما برای همیشه لطفا برای.

Antjuan Seawright دموکراتیک استراتژیست موسس/مدیر عامل شرکت طرح استراتژی و CBS اخبار سیاسی مشارکت کننده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de