مادر می خواهد جلسه ای با رئیس پلیس پس از دختر های خشونت آمیز بازداشت

محتوای مقاله

مونترال رئیس پلیس Sylvain کارون دعوت شده به خانه از 15 سال بود که با خشونت بازداشت در Notre-Dame-de-فضل پارک در هفته گذشته.

پس از این حادثه که برخی از آنها دستگیر شد در فیلم جیا لی Riddell تبدیل شده است و مضطرب است ترسان و نگران است این بازداشت جلوگیری خواهد شد او را از مادرش گفت:.

“من از شما درخواست برای ملاقات با دختر من و من و شنیدن داستان ما احساس درد ما” لیزا سیم گفت: در روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در خارج از ایستگاه 11 در N. D. G.

“ما می خواهیم به شما توضیح دهد که چرا شما اجازه می دهد خود را ماموران به استفاده از چنین وحشیانه به زور علیه یک 15 ساله دختر که تنها جرم بود که در پارک و نه اجتماعی فاصله.”

Riddell, 15 بود نقض اجتماعی فاصله پروتکل های هفته گذشته در حالی که او در نوشیدن شراب با یک گروه از نوجوانان در N. D. G. پارک. وجود دارد حدود 30 ساله در پارک در آن زمان است.

زمانی که پلیس دو دانشجوی خواسته برخی از نوجوانان برای پراکنده Riddell رفت و به دنبال دوستان خود را به طوری که آنها می تواند ترک پارک با هم مادر او می گوید. وقتی ماموران وارد آنها فرار به سمت Riddell انداخت و او را به زمین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>