اکثر کبک فروشگاه ها بسته خواهد شد در روزهای یکشنبه به عنوان coronavirus موارد کوه

محتوای مقاله

کبک — کسب و کار در کبک را در روزهای یکشنبه برای ماه مارس به غیر از داروخانه ها در ایستگاه های گاز dépanneurs و رستوران را-را خدمات برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز دوشنبه اعلام کرد.

اندازه گیری های جدید آمد, به ایتالیایی, توالت اعلام کرد که سه Quebecers فوت کرده اند از COVID-19 مجموع 25. که بالاترین تعداد مرگ و میر در کانادا. در حال حاضر وجود دارد 3,430 تایید موارد COVID-19 در کبک. تعداد موارد در مونترال است که در 1,612.

وجود 235 نفر در بیمارستان از 192 روز یکشنبه. تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه صعود از 72 روز یکشنبه به 78 روز دوشنبه.

وجود دارد 6,200 مردم در انتظار نتایج آزمایش در حالی که یکی دیگر از 56,285 تست منفی هستند.

“مبارزه ما مبارزه طولانی است و ما باید واقع بینانه باشد, آن را هنوز هم در هفته گذشته” ایتالیایی, توالت گفت.

ایتالیایی, توالت گفت: بسته شدن کسب و کار در روزهای یکشنبه و به خصوص فروشگاه های مواد غذایی را به کارکنان فرصتی برای استراحت.

این استان نیز به دنبال چگونه به مراقبت از سلامت کارگران می تواند استفاده مجدد از N-95 محافظ و ماسک های صورت که در تقاضای بالا در سراسر جهان است. ایتالیایی, توالت گفت: Quebec کافی ماسک در کوتاه مدت اما اگر تعداد موارد همچنان به رشد این استان بیشتر نیاز دارند.

او گفت: این استان است که به دنبال در چگونه ماسک می تواند ضد عفونی به آنها اجازه می دهد تا به تواند چندین بار مورد استفاده مجدد قرار.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>