در ماه های اخیر شده است وجود دارد افزایش در coyote رؤیت در نزدیکی Lafarge معدن در مونترال شرق.

فردریک Bussière یک کایوتی شکارچی شهر مونترال. او دیده است در فوریه. 21, 2020, در یک شناخته شده coyote مسیر در پایان در شرق مونترال. آلن McInnis / Montreal Gazette

یک بیمار حیوانات مسئول بسیاری از کایوتی رؤیت گزارش در مونترال در دو سال گذشته با توجه به یک شهر گزارش.

رؤیت گزارش توسط شهروندان کاهش یافته و به 389 برای 11 ماه اول سال 2019 از 790 در سال 2018 می گوید: این گزارش در این شهر coyote مدیریت استراتژی برای 2019 توسط فردریک Bussière یک مشاور با مونترال پارک های بزرگ بخش.

تقریبا هفت نفر از 10 رؤیت شد در Ahuntsic-Cartierville و Villeray—St-Michel—Parc-فرمت نیویورک با بسیاری از کسانی که از یک بیمار coyote, آن را می گوید.

از اکتبر 2018 به مارس 2019 ساکنان این مناطق اغلب گزارش دیدن یک کایوتی که دم از دست داده بود و آن خز و آن لنگش به دلیل مجروح جلو پای راست این گزارش گفت:. آن درد و رنج از sarcoptic مرض جرب یک بیماری پوستی ناشی از کنه ها که باعث خارش شدید و خز از دست دادن.

پس از آن هیچ یک از گزارش آنها تا به حال دیده می شود حیوانات و تعدادی از کایوتی رؤیت به طور کلی کاهش یافته است به شدت از بیش از 100 ماه در اواخر سال 2018 و در اوایل سال 2019 به کمتر از 20 ماه از آوریل تا نوامبر 2019.

“ما می دانیم که این کایوتی است که احتمالا مرده” گفت: Émilie Thuillier این قصبه شهردار Ahuntsic-Cartierville.

حیوانات ناشی از نگرانی به خاطر آن بود که ترس از انسان, او گفت:. شهروندان به حال کشف آن بیش از یک منطقه گسترده ای از Cartierville به Anjou از جمله در حیاط خلوت که در آن دوست برای فرار از آب و هوای سرد با دروغ گفتن در آفتاب ایوان.

در ماه های اخیر شده است وجود دارد افزایش در coyote رؤیت در نزدیکی Lafarge معدن در شرق مونترال او گفت: بنابراین این شهر coyote استراتژی مدیریت خواهد شد با تمرکز تلاش خود را در آن منطقه خاص است.

در تمام این شهر ثبت کرده است 1,592 رؤیت پس از سال 2016 ، اما از آنجا که بسیاری از آنها از همان حیوانات تعداد را آشکار نمی کند بسیار مورد واقعی coyote جمعیت این گزارش اشاره می کند. این برآورد 15 درصد از قرار شغالها دیده می شود توسط شهروندان شد و در واقع یک گونه معمولا یک روباه.

در این گزارش پیشنهاد شده “که یک کایوتی عادت به بودن در وجود انسان و در نتیجه نه ترس از آنها دیده خواهد شد بسیار بیشتر و در نتیجه گزارش به مقامات اغلب حتی زمانی که آن را نمایش نمی دهد هر گونه اخلال در رفتار. دیگر شغالها که ترس به ندرت دیده می شود و بنابراین تا حد زیادی زیر نشان داده در پایگاه داده است.”

وجود دارد هیچ گزارشی از انسان مجروح توسط کایوتی در سال 2019. از سال 2016 تا 2018 وجود دارد 23 حوادث که در آن مردم کمی زخمی شدند توسط کایوتی از جمله یک فرد بالغ گاز در کرکلند در ماه اوت 2016. در بسیاری از موارد فرد قدم زدن یک سگ, این گزارش گفت:.

کایوتی کشته شدن یک گربه در Île-Bizard, یکی از پنج حمله حیوانات خانگی در بیشتر مونترال منطقه در سال گذشته در این گزارش گفت:.

از آنجا که این شهر راه اندازی یک خط و صفحه وب در شغالها در سپتامبر سال 2018 تقریبا 60 درصد از گزارش رؤیت با استفاده از اطلاعات-شغالها خط 438-872-COYO (2696) در حالی که 26 درصد را پس از آن گفت.

در حالی که رفتن درب به درب در St-Michel منطقه در تابستان گذشته یک شهرستان تیم مورد بررسی ساکنان. آنها دریافتند 85 درصد از ساکنان آگاه بودند از شغالها اما تنها 21 درصد گفتند که گزارش آن به شهرستان اگر آنها را دیدم. بسیاری از آنها گفت: آنها درک نمی کنند آنها می تواند انجام دهد حتی اگر این شهر کار کرده است در بالا بردن سطح آگاهی از این موضوع که در همسایگی پس از سال 2018 است.

mscott@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im