بیشترین بهره می خواهید به لغو نجومی زمان تغییرات: بررسی

از آن زمان خود را برای تنظیم ساعت پیش رو یک ساعت این یکشنبه, مارس 8. Postmedia Archives

بهره بیمار هستند از سرچشمه به جلو و عقب افتادن هر سال با توجه به آنلاین دولت بررسی.

بررسی های انجام شده توسط سرویس آلبرتا در ماه نوامبر نشان داد که 91 درصد از 141,000 پاسخ دهندگان می خواهید به ضایعات فصلی زمان تغییرات و حرکت به نور روز صرفه جویی در زمان مشاهده شده در طول ماه های تابستان — سال-دور.

اما UCP دولت نیست و در عین حال ارتکاب به چسبیده با DST همه سال.

“با تصمیم گیری در مورد زمان مناطق ما باید با در نظر گرفتن آنچه که همکاران ما از حوزه های قضایی دیگر انجام می دهند و جلوگیری از اقدامات که ترک آلبرتا از هماهنگی با همسایگان ما” گفت: خدمات آلبرتا وزیر Nate Glubish در یک دولت آزاد است.

“به عنوان بخشی از این فرآیند ما در ادامه به گفتگو با کلید سازمان ها و اعضای جامعه کسب و کار.”

اعلام می آید به عنوان بهره آماده سازی خود را به تنظیم ساعت پیش رو یک ساعت آخر این هفته به عنوان DST رزومه در 8 مارس.

صحبت کردن در Morinville جمعه برتر جیسون کنی گفت که او به نفع این ایده از انجام دور با فصل تغییر زمان به خصوص به عنوان دیگر حوزه های قضایی حرکت به انجام چیزی مشابه به همین. یوکان مثلا تغییر خواهد کرد آن ساعت برای یک زمان نهایی این آخر هفته قبل از حرکت به دائمی DST.

“من توجه داشته باشید که بریتیش کلمبیا رفته در این جهت در سمت غرب آلبرتا و ساسکاچوان همیشه در آنجا ماند با یک ساعت در سمت شرق. یوکان فقط اعلام کرد که آنها در حال رفتن به چوب با یک ساعت طول سال. من درک کالیفرنیا است که در این جهت و احتمالا دیگر شمال غربی ایالت” کنی گفت.

“من فکر می کنم آن تبدیل شدن بیشتر و بیشتر آشکار است که ما در کل منطقه در شمال امریکا است تغییر بیشتر و بیشتر در این جهت است. من شخصا حمایت از این ایده اما ما قصد داریم برای تکمیل ما مشاوره قبل از اتخاذ تصمیم نهایی.”

Glubish همچنین گفت که این استان است و رسیدن به شرقی استانهای کانادا به دنبال به حرکت به دور از زمان تغییرات در صدا.

—با فایل های از لیزا جانسون

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im