فدرال وزیر دارایی لایحه Morneau صحبت می کند به خبرنگاران در کلگری زیر یک صبح آدرس به اعضای اقتصادی کانادا در روز دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 است. سامی Hudes / Postmedia

به عنوان دولت فدرال چهره مهلت بلندی در پایان این ماه به تصمیم می گیرید که آیا آن را تایید خواهد کرد یک پیشنهاد cenovus, معدن, وزیر دارایی لایحه Morneau روز دوشنبه گفت که دولت جهت است هنوز مشخص نیست.

صحبت کردن در کلگری زیر یک صبحانه آدرس به اعضای اقتصادی کانادا Morneau گفت: کابینه فدرال است که هنوز کار را از طریق یک “قوی” فرایند در مورد تک مرزی معدن معمای.

“ما هنوز رتبهدهی نشده است آمده است که تصمیم” Morneau گفت: رسانه ها.

دولت فدرال تا پایان ماه فوریه به تصمیم می گیرید که آیا تک منابع با مسئولیت محدود. می توانید ساخت $20.6 میلیارد مرزی معدن در شمال آلبرتا با وجود آب و هوا و حیات وحش نگرانی.

این تصمیم به عنوان آزمون نخست وزیر جاستین ترودو 2019 انتخابات تعهد به کانادا در مسیر رسیدن به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050. اما ترودو لیبرال ها نیز در صورت فشار برای کمک به ارائه یک افزایش به آلبرتا بحرانزده بخش نفت و گاز.

Morneau نیز نمی گویند که آیا دولت می تواند تصمیم خود را فراتر از Feb. 28.

او گفت که دولت در حال بررسی یک نامه به قلم رئیس Allan آدم از آتاباسکا Chipewyan اول ملت, یکی از 14 بومی کشور است که باید امضا توافق نامه با تک منابع که پیشنهاد اتاوا ممکن است نیاز به در نظر گرفتن تعویق انداختن تصمیم خود را با توجه به جامعه در حال رایزنی با استان است.

“ما می خواهیم نگاهی به آن نامه. این مهم است که ما انجام این کار است. اما واقعا این روند در اطراف تک مرزی جداگانه در مسیر” Morneau گفت.

“ما از طریق یک فرآیند دقیق. آن را راه خود را به کابینه. این روند است که ما به دنبال در در نه چندان دور آینده است.”

مرتبط

آلبرتا است, محیط زیست و پارک های وزیر Jason نیکسون گفت: این استان است ادامه کار با جوامع بومی برای غلبه بر نگرانی های زیست محیطی مربوط به Frontier پروژه.

“مسئولیت خود را این است که سعی کنید برای دریافت بهترین معامله است که آنها می توانند برای خود تشکیل شده است. ما درک می کنیم که. آنها در حال رفتن به سعی کنید به درایو یک معامله سخت بلکه مسئولیت ما این است که مطمئن شوید که ما معامله مناسب برای آلبرتا مالیات دهندگان” نیکسون گفت.

“این به نظر می رسد از آنچه که من را دیده اند از رئیس آدم در درجه اول در مورد پول است.”

هفته گذشته نیکسون التماس اتاوا به تایید تک معدن.

و اشاره کرد که “تک است و نه سیاسی و هدیه” و ستد می شود دور او را رد کرد و این امکان از یک بسته کمک از اتاوا در ازای این پروژه go-ahead, گزارش زیر که دولت فدرال آماده شد تزریق پول نقد برای کمک به آلبرتا تمیز کردن هزاران نفر از غیر فعال چاههای نفت و گاز رها شده توسط شرکت های ورشکسته.


آلبرتا, محیط زیست و پارک های وزیر Jason نیکسون صحبت می کند رسانه ها در کلگری در فوریه. 7.

جیم ولز/Postmedia

اما Morneau به نام از خصوصیات بسته کمک های نادرست است. وزیر دارایی که ساخته شده قبل از توقف در کلگری ماه گذشته برای قبل از بودجه رایزنی با اعضای جامعه کسب و کار استان گفت: او در حال کار با استانی رهبران برای کاهش سرخوردگی.

“بهترین راه ما می تواند کار با همتایان استانی در هر موضوع است که در حال انجام نامزدی,” او گفت:.

“من صحبت آلبرتا وزیر دارایی هفته گذشته است. من هم به او صحبت کرد هفته قبل … ما قصد داریم به ادامه تعامل به مطمئن شوید که ما فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند به ایجاد فرصت های اقتصادی با هم است. بسیار واضح است که در دستور کار ما است که به فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند ایجاد خوش بینی در مواجهه با آنچه که شده است یک زمان بسیار چالش برانگیز اقتصادی برای آلبرتا و ساسکاچوان.”

گام های بعدی در TMX

زیر است هفته گذشته تصمیم دادگاه فدرال تجدید نظر به اخراج چالش های قانونی به ترانس کوه خط لوله گسترش تصویب Morneau گفت: مرکز شهر کلگری مخاطبان است که توسعه “به پروژه یقین است که به آن نیاز دارد.”

او همچنین اعلام کرد که دولت فدرال را برای حرکت رو به جلو با دور جدیدی از رایزنی با گروه های بومی برای تعیین چگونه آنها ممکن است شرکت در خط لوله مالکیت.

“گام بعدی ما واقعا تنظیم شده است شروع به زودی. در شرایط که ما قصد داریم در بحث پروژه با وجود 129 تحت تاثیر قرار مردمان بومی در طول مسیر است که ما را توان رسیدن به در کوتاه مدت گفت:” Morneau.

“ما خواهید بود به دنبال هر دو یک فرصت برای بحث در مورد پتانسیل رویکردهای آیا آنها بر اساس حقوق صاحبان سهام از مدل و یا برخی از مرتب کردن بر اساس درآمد-مدل های, تلاش برای پیدا کردن نوعی از اجماع به طوری که ما می تواند به جلو حرکت کند با این گروه است.”


در روز جمعه, فوریه. 7 Trans کوه Corp. جمهور ایان اندرسون گفت که افزایش قابل توجهی در کار جراحی و زمین را به کمک جدید $12.8 میلیارد دلار هزینه.

اد قیصر / Postmedia

به روز شده در هزینه $12.6 میلیارد دلار برای ترانس, ديد کوه, پروژه نازل شد در هفته گذشته از آخرین چاپ برچسب قیمت $7.4 میلیارد دلار است. آن را نشان دهنده یک 70 درصد افزایش پس از این پروژه برای اولین بار تایید شده توسط اتاوا کمتر از چهار سال پیش.

اما حتی با این حد رواج هزینه Morneau گفت: اتاوا باقی می ماند “اعتماد به نفس است که هنگامی که آن را در زمان مناسب به فروش خواهیم سود این سرمایه گذاری.”

او گفت: جدول زمانی مربوط به بعد مجموعه ای از مشاوره شده اند مشخص شده است.

“از طریق تمام این, هدف ما این است که مطمئن شوید که ما یک نمایشگاه به طوری که گسترده ترین امکان مقطع از مردم درک درستی از پروژه درک فرصت های مالی و مسائل حقوقی است که نیاز به بحث در مورد” Morneau گفت.

shudes@postmedia.com
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im