بیشتر کرایه حمل و نقل اجرای آمدن این تابستان به عنوان شهر شکاف مالی رشد می کند

محتوای مقاله

شهر eyeing بازگشت به مقابل درب شبانه روزی در اتوبوس در تابستان امسال در کنار برنامه به مرحله کرایه اجرای در ماه ژوئن.

Ridership در کلگری سیستم حمل و نقل عمومی است نابود شده است COVID-19 بیماری همه گیر. یک گزارش منتشر شده در دوشنبه, می گوید: تعداد زیادی از مردم سوار CTrain پایین است 92 درصد در حالی که کلید مسیرهای اتوبوس باید 80 درصد کمتر سواران.

بین ماه های مارس 12 — فقط قبل از کلگری اعلام وضعیت اضطراری محلی و مه 17 شهر گرفته شده ضربه مالی از بیش از 50 میلیون دلار مقاطعه در هر دو دست دادن درآمد و هزینه های مانند اضافه کاری و فوق العاده تمیز کردن وسایل. که شده است چاپ افست با حدود 10 میلیون دلار در پس انداز از تخمگذار کردن کارکنان و حمل و نقل در مسیر کاهش است.

این گزارش همچنین پیش بینی کلگری مالی شکاف در حال رشد توسط یکی دیگر از $13 میلیون ساخت $158 میلیون کمبود تا پایان سال 2020 بهترین سناریو مورد.

داگ مورگان شهر اقدام مدیر کل حمل و نقل گفت: این شهرستان در یک “نقطه عطف” شروع به انجام بیشتر برای اطمینان مردم پرداخت زمانی که آنها در هیئت مدیره یک اتوبوس یا CTrain. اتوبوس باید اصل بوده و عامل بر روی یک افتخار سیستم به عنوان سواران مجاز به هیئت مدیره از طریق پشت درهای تنها برای به حداقل رساندن تماس نزدیک با رانندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de