بیش از یک دوجین زندانیان در بوردو زندان مبتلا COVID-19

محتوای مقاله

هیچ زندانی یا بازداشت شدگان در بوردو زندان شد آزمایش coronavirus تا هفته گذشته زمانی که یک زندانی فرستاده شد به بیمارستان برای یکی دیگر از دلایل و آزمایش مثبت است.

با توجه به شهادت ارائه شده در طول یک جلسه در مونترال دادگاه روز چهارشنبه از کارمن Landry مدیر خدمات در استان بزرگترین مرکز بازداشت تست شد اولین بار یا یک زندانی و یا بازداشت شدگان تا به حال تست شده برای ویروس. زندانی شد و تست شده در مارس 24 همان روز او وارد یک بیمارستان است.

مثبت آزمون را وادار منطقه ای بهداشت و درمان مدیره به ارسال کارکنان در داخل زندان در Gouin بلوار. برای انجام آزمایشات. آنها نشان داد 14 زندانیان در بخش E — که در آن مردان در حال خدمت در زندان شرایط — باید coronavirus. مردی بود که به بیمارستان فرستاده شده بود نیز زندانی در بخش E. Landry گفت: 10 نگهبانان که در زندان نیز آزمایش مثبت است.

ریچارد Tawil, یک وکیل مدافع که درخواست جلسه اشاره کرد که با توجه به Landry شهادت برخی از کارگران در بوردو زندان ها زندانیان در بخش E که در آن آلوده زندانیان برگزار می شود. وجود دارد بیش از 1100 مردان بازداشت شده یا زندانی در موسسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de