بیشتر خبر بد برای Canadiens با Jesperi Kotkaniemi را طحال آسیب

صرف شب در بیمارستان کلیولند قبل از بازگشت به مونترال و بهبودی دوره مشخص نشده است.

فورت لادردیل فلوریدا. — این بوده است که سختی های نجومی برای Canadiens وقتی که می آید به آسیب ها و از آن بدتر در تعطیلات آخر هفته هنگامی که Jesperi Kotkaniemi دچار طحال آسیب در حالی که بازی با AHL را لاوال موشک.

Kotkaniemi دچار آسیب در طول روز جمعه 5-1 برنده بیش از هیولا در کلیولند و صرف شب در یک بیمارستان وجود دارد قبل از اینکه برنامه ریزی برای بازگشت به مونترال در روز شنبه.

این موشک گفت: Kotkaniemi را دوره بهبود مشخص نشده و در عین حال که یک به روز رسانی ارائه خواهد شد در روزهای آینده. 19 ساله مرکز 1-12-13 در مجموع در 13 بازی با موشک پس از ارسال توسط Canadiens. با Canadiens, Kotkaniemi بود 6-2-8 در مجموع 36 بازی.

این Canadiens از دست داده اند 178 مرد-بازی به آسیب در این فصل با بازیکنان قرار داده و مجروح لیست 26 بار. جاناتان Drouin (مچ پا) ویکتور Mete (پا) و توماس تاتار (بالاتنه) باقی می ماند مجروح لیست.

این موشک در سه بازی برنده خط خط — به ثمر رساندن پنج گل در هر بازی — و 6-1-0 در هفت بازی گذشته خود را بهبود رکورد خود را به 29-24-8 خوب برای ششم در شمال را بدست آورد. بازی بعدی خود را که یکشنبه شب در محل بل در لاوال در برابر بلویل سناتورهای.

این Canadiens پرواز خانه به مونترال روز یکشنبه پس از یک 4-1 از دست دادن به Florida Panthers شنبه شب کاهش یافته و رکورد خود را به 31-30-9. با 12 بازی باقی مانده در این فصل Sportsclubstats.com تا به حال Canadiens’ شانس برگشتی ذکر شده در 0.4 درصد است.

این Canadiens یک عمل برنامه ریزی شده برای 11:45 صبح دوشنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار آنها به عنوان آماده سازی برای دو بازی این هفته در برابر نشویل شکارچیان در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو) و Buffalo Sabres در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

روز جمعه Canadiens پرواز به کالیفرنیا برای شروع یک چهار بازی سفر جاده ای با بازی برابر Anaheim Ducks, Los Angeles Kings, San Jose Sharks و Colorado Avalanche.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im