مونترال بازگشایی ممکن است تحت فشار قرار دادند تا به عنوان وضعیت شکننده باقی می ماند

محتوای مقاله

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز دوشنبه گفت که مونترال را بازگشایی می تواند به تاخیر افتاد فراتر از مه 25, توصیف COVID-19 وضعیت در مونترال به عنوان “شکننده” و “نگران کننده است.”

به عنوان برتر خود را برگزار توجیهی مونترال بهداشت عمومی سازمان ارسال شده داده نشان 295 بیشتر تایید COVID-19 موارد در مونترال تراکم و 56 مرگ و میر بیشتر از روز قبل.

این مرگ و میر را در منطقه COVID-19 تلفات به 1,919. تعداد تجمعی از تایید موارد مثبت در جزیره مونترال است 19,492 و یا فقط بیش از نیمی از کبک در مجموع 38,469 موارد است.

ایتالیایی, توالت اذعان نگران بینی های منتشر شده جمعه توسط کبک بهداشت عمومی موسسه INSPQ که پیشنهاد کرد که در مونترال می تواند تا 150 مرگ و میر و 500 بستری شدن در بیمارستان هر روز در خارج از دراز مدت مراقبت از خانه اگر deconfinement آغاز می شود قبل از این وضعیت در اینجا تحت کنترل است.

ایتالیایی, توالت شرح داده شده است که امکان به عنوان “یک وضعیت فرضی است که هرگز در مورد” از آنجا که دولت نمی خواهد اجازه بازگشایی خرده فروشی کسب و کار, مدارس ابتدایی و daycares در 25 مه اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد بیش از دو هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de