Montrealers خط تا مرکز شهر به تازگی بازگشایی فروشگاه

محتوای مقاله

Din کاروان در Ste-Catherine St. و جمعیت کثیری از برگزاری پیاده خرید کیسه های ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند coronavirus فقط یک خواب بد در روز دوشنبه.

این شبیه همان شهر سنگاپور به عنوان فروشگاه در مونترال بازگشایی پس از شیوع کروناویروس توقیف اکثر کسب و کار در ماه مارس است.

وجود دارد چند پارکینگ بود و پیاده راه می رفت بالا و پایین Ste-Catherine St. بسیاری از ازدحام با هم در گوشه و کنار انتظار برای عبور از خیابان.

این ویروس تا به حال مجبور برخی از تغییرات به تجربه خرید. ترکیب اولیه بودند امری عادی در اکثر فروشگاه ها به دلیل بسیاری از محدود بود چگونه بسیاری از خریداران اجازه داده شد در داخل. H&M فروشگاه برای مثال تنها مجاز حداکثر 14 نفر است.

“من نیاز به برخی از تی شرت و من نمی خواهم به خرید آنلاین گفت:” St-هانری ساکن لین-Andrée Normandeau بود که در صف برای سایمونز فروشگاه.

خط سایمونز snaked در اطراف بلوک بر روی متکالف سنت با حدود 40 نفر در حال انتظار برای دریافت به فروشگاه هنگامی که آن را باز کرد در 11 a. m. برخی از خریداران بودند با پوشیدن ماسک و دستکش و تلاش برای نگه داشتن یک فاصله از دیگران در خط. دیگران اما به نظر می رسید بی اعتنا به شمار نشانه های ارسال شده در طول مرکز شهر هسته مشاوره مردم را به ماندن دو متر از هم در تمام زمانها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de