محتوای مقاله

شهر مونترال در نظر دارد به تصویب یک آیین نامه اجرایی ساخت پوشش صورت اجباری محصور در مکان های عمومی در ژوئیه 27, شهردار, Valérie پلانت اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه.

در رسانه های اجتماعی پست پلانت گفت: این شهرستان آمده است این تصمیم پس از شاهد شیوع بیماری در اطراف و حومه در روزهای اخیر که می تواند “تضعیف تلاش های” شهر ساخته شده است که از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“یک شکست فاجعه بار خواهد بود برای زندگی انسان و برای اقتصاد ما” شهردار نوشت.

کبک در هفته گذشته اعلام کرد که با پوشیدن ماسک خواهد بود و اجباری در حمل و نقل عمومی به عنوان ژوئیه 13, پس از دو هفته مهلت. پلانت گفت: مشابه دوره تعدیل خواهد شد و به دنبال ماسک جدید قوانین و مقررات.

پلانت گفت که او در ملاقات با تجار که به او گفت که آنها تا به حال یک زمان سخت حصول اطمینان از فاصله و اقدامات بهداشتی هستند که مورد احترام در کسب و کار خود را با وجود بهترین تلاش خود را.

“در حالی که ما دریغ نکنید برای سرکوب مجرم در دراز مدت به منظور اجرای مقررات” Plante نوشت: “ما این را به عنوان یک راه برای کمک به تجار بیشتر به راحتی اجرای قوانین با مشتریان خود و به هدف قرار دادن اقلیت متخلف موسسات.”

این خبر به دنبال یک کنفرانس خبری در روز شنبه که در آن کبک وزیر بهداشت مسیحی Dubé تهدید به بستن میله ها و دیگر مکان های عمومی جمع آوری لکه های, اگر مردم احترام نمی گذارند فاصله اقدامات است.

پلانت تشویق Montrealers شروع به پوشیدن ماسک از دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de