مونترال آب و هوا (به روز رسانی): فراموش نکنید که چتر … و خود را در کپور?

OK آن را نمی خواهد اسکیت-به-کار لغزنده اما وجود خواهد داشت و خطر یخ زده و لغزنده پیاده روها و جاده های این صبح است.

عکس امروز was posted on Instagram توسط @vincenzomarsala13. @vincenzomarsala13 / Instagram

OK آن را نمی خواهد اسکیت-به-کار لغزنده در مونترال حداقل اما وجود خواهد داشت یک خطر سرد و لغزنده پیاده روها و جاده های صبح امروز, و ما قطعا در یک آسمانی به خصوص در خارج از مونترال.

محیط زیست کانادا آغاز شده و روز در 4:47 صبح با انجماد-باران و زمستان-طوفان هشدار. از باران انجماد خواهد شد و به احتمال زیاد کردن برای مونترال اواخر صبح اما می توانید از آخرین به شب در Sorel-Tracy, Drummondville, ژولیت, St-ژروم, نیکلت, Trois-Rivières, La توقو, Victoriaville, کبک, Lévis, St-Georges و Montmagny مناطق. بین 5 و 10 سانتی متر از آسمانی می تواند به سقوط. در مونترال باران ممکن است در ادامه به شب با بالا به علاوه 8. در ضمن بین 15 تا 25 سانتی متر برف پیش بینی شده است در جوامع Kamouraska, ریویر-du-Loup, Rimouski, Trois-Pistoles و La Malbaie. بادهای قوی را همراه با بارش برف در سگونی و ساحل شمالی از جمله Tadoussac, Baie-Comeau و Sept-Îles.

امشب: بارش باران در شب و سپس به طور عمده ابری. کم منفی 4. Wind chill منهای 9 شب

فراموش نکنید که برای ارسال عکس های خود را از مونترال از طریق Facebook, Twitter و Instagram با برچسب زدن آنها را با #ThisMtl. ما از ویژگی های یک در هر روز حق در اینجا در صبح فایل. عکس امروز was posted on Instagram توسط @vincenzomarsala13.

نقل قول روز:

راه من آن را ببینید, اگر شما می خواهید رنگین کمان شما باید قرار داده تا با باران. — دالی پارتن

در اینجا چیزی است که ترافیک به نظر می رسد در حال حاضر

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im