مونترال از طریق راه آهن تعمیر و نگهداری کارگر تست مثبت برای COVID-19

محتوای مقاله

یک از طریق راه آهن کارمند مشغول به کار در اتاق ذخیره سازی از راه آهن را مونترال نگهداری مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19 راه آهن روز شنبه اعلام کرد.

این کارمند که نتیجه تست مثبت شب جمعه کار نکرده وجود دارد از روز شنبه زمانی که او آگاهانه او را سرپرست او دچار علائم شبه آنفولانزا بوده و در تماس با کسی که آلوده به ویروس است.

از طریق راه آهن گفت که سه نفر دیگر از کارمندان بودند که در تماس مستقیم با او شده اند خود-جدا از چهارشنبه. آنها مطلع شده است از نتیجه تست مثبت باقی خواهد ماند و در انزوا به بعد از 14 روز.

محل تمیز شده و ضد عفونی پس از تمیز کردن پروتکل گذاشتهکانادا آژانس بهداشت عمومی آن گفت.

خاص مناطق نگهداری مرکز واقع در Pointe St-Charles شده اند فعال خواهد شد و تمیز و مقادیر توسط یک متخصص تمیز کردن شرکت در این آخر هفته آن اضافه شده است. محل کار در اتاق ذخیره سازی شده است به طور کامل ضد عفونی.

راه آهن گفت: در آن کارکنان خود را تمیز کردن به طور منظم مطابق با اصول بهداشتی مناطق مشترک با استفاده از مواد ضد عفونی کننده مورد تایید برای استفاده در طول بیماری همه گیر.

“ما همچنان در ارتباط نزدیک با کارکنان ما و در حال ارائه همه حمایت او نیاز به بازیابی در بهترین شرایط ممکن است. ما افکار خود را با او و خانواده اش را در طول این زمان دشوار” از طریق راه آهن در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>