مونترال برای تبدیل Lachine مارینا به $25 میلیون اسکله پارک


محتوای مقاله

شهر مونترال در حال برنامه ریزی برای روشن کردن Lachine مارینا به یک اسکله پارک که ممکن است شامل یک منطقه شنا در لاک St-Louis.

“این یک پروژه با شکوه است که اجازه می دهد تا ما را به reappropriate ما اسکله و برجسته سنت لارنس رودخانه” شهردار گذرد پلانت گفت: در روز چهارشنبه کمیته اجرایی نشست.

جدید پارک خواهد بود “منحصر به فرد مقصد در یک چشم انداز شاعرانه برای پیاده روی, قایقرانی, قایقرانی, قایقرانی, دست و پا زدن-شبانه روزی, قایقرانی” و ماهیگیری, Lachine شهردار Maja Vodanovic گفت.

453-اسکله مارینا واقع در شبه جزیره در نزدیکی دهان Lachine کانال آسیب دیده بود با جاری شدن سیل در سال 2017 و 2019. بازسازی هزینه $16.5 میلیون شهر گفت.

Artist rendering shows a new park the city plans to build where the Lachine Marina currently stands. Source: City of Montreal
هنرمند ارائه می دهد یک پارک جدید در این شهر برنامه ای برای ساخت که در آن Lachine مارینا در حال حاضر می ایستد. /jpg

به جای مونترال تصمیم گرفته است به “تبدیل آن به یک پارک که ماموریت است که برای دموکراتیزه دسترسی به آب و دریایی فعالیت های” شهر سند گفت.

بر اساس این طرح که انتظار می رود هزینه ای در حدود 25 میلیون دلار در این منطقه خواهد بود تبدیل به چهار فصل پارک با کار رود به پایان خواهد رسید در سال 2025 است.

شهر برنامه به کاشت درختان جدید توسعه تالاب و ساخت شناور boardwalks و همچنین footbridges به نزدیکی Parc رنه-Lévesque. امکان شنا در منطقه خواهد شد مورد بررسی قرار گرفت.

Map shows a new park the city plans to build where the Lachine Marina currently stands. Source: City of Montreal
نقشه نشان می دهد یک پارک جدید در این شهر برنامه ای برای ساخت که در آن Lachine مارینا در حال حاضر می ایستد. کشش زمین در پایین نقشه Parc رنه-Lévesque. /jpg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>