مونترال داستان: در قلب شهر بیت قوی تر از همیشه

خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید افکار و احساسات و تجربیات و مشاهدات در مورد COVID-19 بحران است.

خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید افکار و احساسات و تجربیات و مشاهدات در مورد COVID-19 بحران است.

قلب شهر

من راه می رفت به طول کامل از مونترال زیبا Mont-Royal Ave. اوایل جمعه شب و در صحنه بود تا حدودی حقیقی. سهشنبه مشخص شده در اولین روز بهار و آن آفتابی بود و خفیف. خیابان به طور معمول خواهد بود پر رونق در یک زمان مثل این.

در عین حال محرومیت فروشگاه های مواد غذایی, depanneurs و یک تعداد انگشت شماری از بسیار آرام و رستوران ها و تقریبا تمام خیابان بسته شد. پلاستیک بخور بیش از شمارنده. مغازه ها و کافه ها علائم ارسال شده از نامعلوم تعطیل. بسیاری از احترام اجتماعی فاصله دستورالعمل اما کار باقی مانده است که باید انجام شود. وهم آور سکون سایه افکنده.

شما می توانید تنها تحسین جمعی این عمل همبستگی برای سلامت عمومی است. آن را زیبا دید. این سکوت و سکون — آن را قابل توجه ثبت نام از جمعی ما مراقبت. از سوی دیگر آن دلخراش است. این شغل امرار معاش. این خیابان های این شهر فقرات و حیاتی.

در حالی که راه افتاده اند سکوت این شهر را قلب پمپاژ سخت به احتمال زیاد سخت تر از همیشه در تاریخ معاصر است. آن را فقط پنهان در خانه ها و پناهگاه ها در سراسر شهر و در تعداد بی شماری از اعمال مهربانی از مواد غذایی تحویل به بیمارستان شیفت.

خیابان های آرام هستند اما این شهر بسیار زنده است. قلب ما این است که ضرب و شتم قوی تر از من تا کنون دیده ام. شما می توانید آن را از بالکن در یک و هنوز هم آرام شب بهار.

متی برت فلات-Mont-Royal

تولدت مبارک جاشوا!

پسر ما جاشوا شده است هیجان زده و شمارش پایین روز به هشتم تولد در ماه گذشته. او بسیار نا امید زمانی که حزب خود را به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به خود انزوا و او نمی تواند دیدن دوستان خود را. بنابراین یک دسته از مادران خود به خود با هم و همراه با بچه های خود را تزئین خانه های خود را ساخته شده و به او کارت. او به پایان رسید تا گرفتن سه ساعته سفر جاده ای در سراسر غرب جزیره برای بازدید هر کس از طریق یک پنجره. واقعا خوب بود برای دیدن هر کس یک بیت از زمان را از روز خود را به این یک ویژه برای او. ما ممکن است جدا شده, اما ما به تنهایی نیست!

درک بنسون, Beaconsfield

به عنوان یک آسیایی در مونترال در حال حاضر من احساس می کنم هدف

به عنوان یک کره ای, کانادایی, زندگی در مونترال, من احساس نمی امن است.

پس از یک کره ای مرد چاقو به تازگی و شناخته شده رستوران کره ای دزدیدند دو بار در ماه گذشته, من تبدیل شده اند بیشتر از ترس به ترک خانه من. نه تنها به خاطر این جنایات رخ داده در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند, اما همچنین به دلیل آن به نظر می رسد به عنوان اگر ما مورد حمله با توجه به هویت ما است. من رو مقدار زیادی از نژادپرستی در زندگی من, اما نه به این درجه ای که در آن زندگی من در حال حاضر احساس خطر به سادگی از آنجا که من در کره ای. من می ترسم برای من همکار آسیایی, همکاران, دوستان و خانواده به سادگی از آنجا که آنها آسیایی هستند.

COVID-19 یک بیماری نیست شما از برخی ملیت. شما لازم نیست به ترس برای رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی که بهتر است نگردند از فروشگاه های زنجیره ای. شما لازم نیست به جلو و ژاکت خود را برای پوشش صورت خود را هنگامی که شما ببینید ما و شما قطعا نمی نیاز به تابش خیره کننده ما هنگامی که ما وارد همان فروشگاه به شما به عنوان. مهربان بود و احترام همه را بدون در نظر گرفتن ملیت.

یک تشکر ویژه به شما دوستان و غریبه ها که من فرستاده حمایتی و نوع کلمات (و حتی ارائه می دهد به همراهی من برای ایمنی!) بیش از Twitter و Instagram زمانی که من با آنها من ترس و اضطراب در طول این زمان. شما به من کمک کرد احساس کمی کمتر می ترسم.

الیسا چوی Shaughnessy ایجاد کرد

زمان مجدد با خانواده

اگر چه COVID-19 باعث آشفتگی در زندگی ما وجود دارد از یک سمت آفتابی. در حالی که همه مشغول این روزها اعضای خانواده به ندرت باید زمان را صرف با هم. مشغول به کار مشغول به مدرسه مشغول به ملاقات با دوستان, چت آنلاین, چت با دوستان و … وجود دارد فقط به اندازه کافی زمان با هم به عنوان یک خانواده است. چگونه بسیاری از ساعت شما صرف با هم به عنوان یک خانواده ؟ ماندن در خانه این زمان خوبی به rekindle خانواده روح. بازی بعضی از بازی ها با هم, وعده های غذایی با هم قرار داده و در یک فیلم خوب حتی به یک ماسک با دختران من. آن می تواند سرگرم کننده.

دوروتی وانگ بروسار

برخی از زمان در خارج تقویت روحیه

من به طور معمول کار شب اما من احساس خیلی بزرگ و تصمیم گرفت از آن بهترین به دور ماندن — سپس کار من بسته شده است. شریک زندگی من و من شروع به انتخاب کنید در هر یک از دیگر, چیزی است که ما به ندرت انجام می شود در داخل خانه برای تقریبا یک هفته است. من سعی کردم به توضیح من طرف از چیزهایی که من یک فرد اجتماعی, من استفاده می شود به یک روال است که همه چیز را تغییر داد تا به سرعت و آن را به من گرفتن. من به او گفتم که من هم می ترسم. پنج شنبه صبح خیلی لذت من او آورده تابستان, صندلی, تنظیم موسیقی در خارج و هم ما قادر به چت با همسایه های ما و لذت بردن از آفتاب برای مدتی. این شگفت انگیز است چه این حرکت را برای روحیه من و او. ایمن ماندن از راه دور و سالم!

برندا برتون, Verdun

همسایه جدید سریع برای ارائه کمک

من و همسرم به سمت چپ برای فلوریدا در فوریه. 4 مدتها قبل از COVID-19 شد بهداشت جهانی بحران. به عنوان بیشتر و بیشتر اخبار موجود شد ما ساخته شده است قصد دارد به سر منزل زودتر از برنامه ریزی شده. ما یک “حلقه” مفت. این ما را قادر می سازد برای پاسخ به ما مفت از دور و گفتگو با فرد در درب. در 17 مارس ما زنگ زد. ما این بود بعدی جدید-درب همسایه Geneviève; او و همسرش نقل مکان کرد و در یک زن و شوهر از سال پیش.

دانستن است که ما یک زن و شوهر مسن تر او متوقف شد برای دیدن اگر من و همسرم شد خوب و اینکه آیا او می تواند انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا هر گونه لوازم دیگر برای ما است. ما توضیح داد که ما در خارج از کشور خواهد بود به خانه بازگشت و روز بعد که پسر ما در حال حاضر برداشت مواد غذایی از طرف ما.

می گویند که ما غرق شد با قدردانی و احساسات خواهد بود و نه اغراق. من به اشک من نوشتن این. ما تا به حال تنها ملاقات و گفتگو با Geneviève و شوهرش چند بار در خیابان قبل از ما به سمت جنوب. که او را نگران ما خوب بودن و آماده برای کمک به ما را در هر راه باعث می شود او را بسیار ویژه انسان است.

ما باید به یاد داشته باشید که در حالی که این نوع از وضعیت ما در حال حاضر به ارمغان می آورد بدترین در برخی از افراد آن را نیز به ارمغان می آورد بهترین. با تشکر از شما Geneviève از ته قلب ما.

سینتیا Jarjour St-Lambert

چگونه شما در برخورد با زندگی در سایه COVID-19? ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات و تجربیات و مشاهدات با خوانندگان دیگر در یک از ویژگی های ما در حال تماس با مونترال ،

لطفا مقاله زیر 400 کلمه به [email protected]

لطفا از قرار دادن “مونترال داستان” در خط موضوع و خود را شامل نام و نام شهرداری یا محله که در آن شما زندگی می کنند. ما را انتخاب کنید برخی از مطالب ارسالی برای به اشتراک گذاشتن با دیگر خوانندگان, آنلاین و در چاپ. کوتاه ارسالی ممکن است در نظر گرفته شده برای استفاده به عنوان نامه به سردبیر.

ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im