مونترال فروشگاه های خرده فروشی و daycares در مسیر بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده

محتوای مقاله

کبک — رسانه های خرده فروشی در بیشتر مونترال منطقه است که باید با لينک مستقيم, هوای آزاد, دسترسی خواهد بود مجاز به باز کردن 25 مه به عنوان برنامه ریزی شده نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز دوشنبه گفت:.

بهداشت عمومی نیز با توجه به ایتالیایی, توالت برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده و باز daycares در مونترال ژوئن 1 با وجود COVID-19 بحران است.

“جنگ برنده نیست اما از آن است که تشویق” ایتالیایی, توالت گفت: در همه گیر جلسه. “من واقعا خوشحال به اعلام امروز که ما چراغ سبز به بازگشایی رسانه های خرده فروشی در مونترال منطقه به عنوان برنامه ریزی شده ممکن است 25.”

ایتالیایی, توالت گفت: یکی دیگر از دلایل بازگشایی مونترال است زیرا 608 مراقبت های بهداشتی کارگران بازگشت به کار ساخت بیمارستان وضعیت با ثبات تر.

“آنچه مهم است این است که گرایش” ایتالیایی, توالت گفت: توجیه بازگشایی.

ایتالیایی, توالت, اما, گفت Quebecers هنوز هم باید مراقب باشید به نگه داشتن deconfinement فرایند نورد. که به معنی شستن دست با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی. در روز پنج شنبه و جمعه ایتالیایی, توالت هشدار داده بود در مه 25 تاریخ نمی شد تصمیم گرفت.

او گفت: این امر بستگی به رشته Montrealers.

ایتالیایی, توالت ساخته شده نظرات در همان زمان به عنوان آشکار کبک تا به حال 34 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته برای یک مجموع از 3,596.

تعداد موارد تایید شده توسط 707 به 43,626.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de