مونترال مخالفت با تقبیح حملات توسط معترضان

اگر آنها می خواهند برای نشان دادن در زمین های عمومی است که کسب و کار خود را, اما تهاجم نیست یک فرم قابل قبول از اعتراض مونترال مخالفان می گوید:

تغییر آب و هوا فعالان از انقراض شورش نمایش آگهی اعتراض خود را به عنوان آنها ایستاده در وسط Parc Ave. چهار شنبه, اکتبر 9, 2019. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

مونترال حزب مخالف خواستار شورای شهر برای محکوم کردن تهاجم از فروشگاه ها و رستوران ها توسط معترضان به دنبال توجه به حیوانات ظلم و ستم و یا آسیب های زیست محیطی.

یک حرکت مطرح شود در جلسه شورای تأکید سمت راست برای نشان دادن در فضاهای عمومی اما سنجی “غیر قانونی رسوخ و خرابکاری متعهد فعالان در مالکیت خصوصی از مونترال رستوران و خرده فروشان.”

حرکت دنبال تظاهرات اخیر توسط انقراض شورش در سالن de l’auto و در فروشگاه های خرده فروشی در جمعه تهاجم جو و گوشت گاو رستوران و Costco انبار در اعتراض به مصرف گوشت و خرابکاری در مانیتوبا et Vin Sun, Lapin رستوران.

“این یک سوال از قضاوت مردم را ديد” گفت: گروه مونترآل رهبر لیونل پرز.

“ما می خواهم برای محکوم کردن نوشته های غیر قانونی به شرکت های خصوصی در مونترال. که در آن ما باید یک موضوع,” او گفت:.

برخی از اهداف از جمله تظاهرات در حال کسب و کار کوچک است که در حال حاضر با چالش هایی مانند بالا سربار و حاشیه سود پرز گفت.

“آنها نمی نیاز به این مانع اضافی به ساخت زندگی” او گفت:.

آیا به خوردن گوشت یک انتخاب فردی و این منصفانه نیست برای حمله به کسب و کار و با تهدید و ارعاب مشتریان و بازرگانان گفت.

هفته گذشته کبک شورای ملی به اتفاق آرا به تصویب رسید یک حرکت محکوم کردن حملات توسط گروه های معترض به صنعت گوشت و مسائل دیگر.

PQ MNA Sylvain روی پیشنهاد این حرکت اشاره به رستوران و فروشگاه تهاجم و همچنین به عنوان یک اعتراض در مرحله یک خوک در مزرعه ای در St-اییسنت در ماه دسامبر.

پرز گفت که او امیدوار مونترال شورای شهر به دنبال خواهد داشت دولت عنوان مثال با محکوم کردن چنین تظاهرات.

“اگر آنها می خواهند برای نشان دادن در زمین های عمومی است که کسب و کار خود را,” او گفت:.

اما تهاجم هستند “نه یک فرم قابل قبول از, تظاهرات,” او اضافه شده است.

مشاوران اوباما بر حرکت در جلسه بعدی که شروع می شود Feb. 24

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im