مونترال طرفداران دوش عشق بر سوپر جام قهرمان لوران Duvernay-Tardif

حدود 2000 نفر از طرفداران braved آفتابی اما سرد در شرایط Parc Jean-Drapeau. حتی شهردار گذرد پلانت پیوست در جشن.

لوران Duvernay-Tardif دارای US$42 میلیون قرارداد با یک فارغ التحصیل در رشته پزشکی است و در حال حاضر یک قهرمان سوپر باول — اولین کبک بازیکن متولد و تنها نهم کانادا با این تفاوت.

و در عین حال درشت 6-پا-5, 321-پوند شروع راست گارد برای NFL را Kansas City Chiefs همان باقی می ماند مبتنی فروتن و بی تکلف که برای دانشگاه مک گیل زمانی که تیم فوتبال نمی تواند جذب مگس ها به آن بازی در Molson ورزشگاه.

“من واقعا خوب در پیگیری از دوستان من … همان چند من تا به حال از مدرسه ابتدایی CEGEP مک گیل و دانشکده پزشکی. آنها به من کمک ماندن,” او توضیح داد. “آنها نمی خواهید به شنیدن در مورد سوپر باول; آنها می خواهند به آن لذت ببرید. اگر من همان پسر من پنج سال پیش آنها در حال رفتن به اجازه دهید من می دانم.

“من نمی خواهم که به اتفاق می افتد.”

برای یک ساعت بعد از ظهر یکشنبه Duvernay-Tardif به سختی 24 ساعت پس از ورود در مونترال — زیر روسای’ 31-20 سوپر باول پیروزی بر سن فرانسیسکو و چهارشنبه گذشته قهرمانی رژه در Kansas City — sat در یک مرحله در آبزی پیچیده در Parc Jean-Drapeau پاسخ به سوالات در فرانسوی و انگلیسی با طنز خلوص و صداقت بینش و کردار به دنبال همه در چشم در حالی که صحبت های عاشقانه.

متیو Quiviger سابق دستیار توهین آمیز-خط مربی در مک گیل آمد از یک آخر هفته در Laurentians برای بیان قدردانی و احترام او برای این بازیکن او یک بار به طور خلاصه راهنمایی.

“من فقط می خواستم پنج دقیقه با او به او را در آغوش بگیرید. که ارزش آینده را برای” گفت: Quiviger خود را یک سابق Alouettes offensive lineman در سال 1996. “آنچه مرا شگفت زده کرد امروز این بود که چگونه او می تواند نگه دارید (رسانه ها) جمعیت بود. او خنده دار خفیف و متفکر. او یک مرد واقعی.

“هنگامی که او را بوسید لومباردی جایزه (اهدا به NFL شانزه) … من متوجه شدم که تا چه حد او آمده است. من مقدار زیادی از احترام برای آن مرد.”


لوران Duvernay-Tardif از Kansas City Chiefs جشن تیم سوپر باول پیروزی با طرفداران عاشقانه در Parc Jean-Drapeau در یکشنبه, فوریه. 9, 2020.

جان کنی / Montreal Gazette

Duvernay-Tardif احتمالا صرف تمام روز سرگرم کننده در رسانه ها به جز او نیاز به خارج برای ادامه این جشن که در آن او موفق به دریافت یک قهرمان استقبال مفتخر حدود 2000 طرفداران که braved آفتابی اما سرد ، حتی شهردار گذرد پلانت پیوست در جشن.

“بسیاری از مردم به اینجا آمدند به خصوص برای او چرا که ما بسیار افتخار از او,” او گفت:. “او به معنی بسیار است. او یک مثال از یک مدل نقش برای جوانان و بزرگسالان است. برای من او در نقش یک مدل از عزم بودن روشنفکر. او بسیار پایین به زمین ،

“او نشان دهنده ما به خوبی به عنوان Montrealers, Quebecers و کانادایی است. آخرین 10 دقیقه از سوپر باول (زمانی که روسای پاک شده 10-نقطه کسری) که تصور می کردند ؟ که زمانی که من فکر می کنم در مورد تعیین و تمرکز بر روی هدف خود را. بسیاری از تیم ها می تواند داده اند تا” Plante اضافه شده است.

“من فریاد بسیاری در آن زمان. اما من حدس می زنم بسیاری از مردم شد.”

آن پلانت و دستیاران او که رسیده به Duvernay-Tardif خود را از طریق, عامل, ساشا قوامی پرتاب این رویداد همراه با سختی 48 ساعته آغاز یک گردباد تور دو هفته برای بازیکن.

او دعوت شده توسط Canadiens برای حضور در دوشنبه شب زنگ مرکز بازی برابر کویوتس. Duvernay-Tardif یک سخنگوی Héma-کبک نیز شرکت خواهد کرد در چهارشنبه خون اهدا کننده به درمانگاه در مک گیل. این هفته از Feb. 17 او را criss-cross استان به عنوان سخنگوی دام روز مدرسه, بحث در مورد اهمیت مدرسی پشتکار. در نهایت در پایان ماه او و دوست دختر خود را فرار برای تعطیلات است.

“من به او گفتم ما نمی توانیم فقط در یک کنفرانس مطبوعاتی (یکشنبه) و پایان آن وجود دارد. این بزرگ است. زمانی که ما شاهد این مقدار از شور و شوق هر کس … Laurent نزدیک به مردم است و می خواهد برای اتصال به آنها گفت:” قوامی دوستان با Duvernay-Tardif از CEGEP روز در André-Grasset. “این یک عمل. این است که آنچه در او است.”


حدود 2000 نفر از طرفداران جوان و پیر پیوست محلی NFL ستاره و دکتر لوران Duvernay-Tardif در Parc Jean-Drapeau در روز یکشنبه.

جان کنی / Montreal Gazette

اگر Duvernay-Tardif یک Mont-St-Hilaire بومی بود غافل از اثر او در طرفداران فوتبال در حالی که بازی بیش از 2000 مایل از مونترال او به سرعت متوجه آن روز شنبه هنگامی که او رفت و برای مواد غذایی تحت پوشش به شجاع عناصر کرده بود به سرعت به رسمیت شناخته شده و با عبور از رانندگان که نمی تواند خود را پنهان چاپلوسی.

“چگونه آنها را تشخیص من است ؟” او شانه ای بالا انداخت. “اما این همه مثبت است. طرفداران بسیار جذاب هستند. در مونترال آنها به شما احترام بگذارند. آنها خیلی افتخار می کنم. آنها آزار دهنده است. این همه مثبت است. من نمی توانید شکایت کنید. من خوشحالم که ما برنده شد. من مطمئن هستم که بازخورد و پشتیبانی می شده اند همان اگر ما می خواهم از دست داد.”

آن باور نکردنی است, شش سال سفر برای Duvernay-Tardif سابق دفاعی lineman که نمی شروع بازی فوتبال تا زمانی که او یک نوجوان بود — پس از آن فرصت خوبی است برای بازی با سر مربی اندی رید, که, اتفاقی, همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه مک گیل در پزشکی است.

“چه یک برکت و رحمت” Duvernay-Tardif گفت. “چگونه پر برکت و ممتاز من احساس می کنم برای دریافت این حمایت است. وجود دارد کمی شانس ، و زمان را از چه چیزهایی گشوده است.”

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de