مونترال و شوهر روی الماس شاهزاده: ‘ما را خاموش کشتی’

برایان دویل می گوید لوکس بوش تبدیل شده است ‘رشد’ به صورت بسیار عفونی coronavirus در حال حاضر به نام Covid-19.

مونترال و شوهر قرنطینه روی الماس شاهزاده در ژاپن هستند را متهم مقامات کانادا از به خطر انداختن ایمنی خود را به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافت و به بیش از 170 در کشتی کروز در کمتر از دو هفته.

“ما مانند اردک نشسته گفت:” برایان دویل با این استدلال که لوکس بوش تبدیل شده است “انکوباتور” برای بسیار عفونی اشکال. اگر چه حداقل 2500 مسافر در حال محدود به کابین خود بیش از 1000 خدمه رایگان به گردش در اطراف کشتی و آنها را به اشتراک چهارم خواب.

دویل و همسرش, لوسی مائورو باید به دادگاه تجدید نظر به سفارت کانادا در ژاپن و امور جهانی کانادا در اتاوا به آنها را خاموش کشتی — همراه با دیگر کانادا مسافر و پرواز آنها در بازگشت به خانه. اما مقامات کانادا نادیده گرفته اند خود را درخواست دویل متهم شده است.

“وضعیت بیشتر و جدی تر هر روز” دویل گفت: Montreal Gazette توسط گوشی در روز چهارشنبه. “ما فقط شنیده ام که 39 مسافر بیشتر آلوده می شوند و به ارمغان می آورد که مجموع 174.

“نگه داشتن ما در کشتی همه با هم است که اساسا انکوبه ویروس و قرار دادن ما در معرض خطر بیشتر و نه کمتر در معرض خطر.”

ژاپن — ترس که این ویروس ممکن است گسترش اگر همه مسافران اجازه پیاده — دستور داده است تا کشتی به باقی می ماند قرنطینه در بندر یوکوهاما تا فوریه. 19. ژاپن است و مجموعه ای به عنوان میزبان بازی های المپیک تابستانی 2020 در جولای 24.

“ما شده است در تماس با سفارت کانادا در اینجا و ما در حفظ و گرفتن generic پاسخ گفت: “ما از شما و blah blah blah” دویل گفت. “اما آنها اساسا اجازه ژاپنی را با سرب در این.

“ما و بسیاری از هموطنان ما مسافران احساس می کنید که زمان آن را برای کانادا به گام تا بشقاب و دریافت ما از اینجا و بازگشت به خانه.”

“این ویروس در حال حاضر آلوده خدمه,” او اضافه شده است. “هنگامی که این چیزی که می شود به خدمه آن را فقط رفتن به ضربه به طور کامل از هم جدا است. اگر چه ما جدا شده ما در حال خوردن غذا است که آنها آماده کند. بنابراین ما احساس می کنیم در حال نشستن اردک در اینجا.”

مائورو اشاره کرد که 251 کانادایی سوار الماس شاهزاده در آغاز کروز در Jan. 20. هشت کانادایی آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر دوبله Covid-19 توسط سازمان بهداشت جهانی است.

چه نگرانی مائورو ترین است که تعداد زیادی از عفونت ها در حال افزایش است و تقریبا نمایی.


برایان دویل و همسرش, لوسی مائورو در داخل الماس شاهزاده در ژاپن Feb. 12, سال 2020 است. الماس شاهزاده خانم است که در قرنطینه به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافت و به بیش از 170 در کشتی کروز. حسن نیت ارائه میدهد عکس از برایان دویل است.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از برایان دویل است.

“اعداد در حال رفتن در جهت اشتباه” مائورو گفت. “ما انتظار می رود آنها را به شروع به کاهش نیست بالن هوای گرم قارچ به مقدار.”

Coronavirus علل پنومونی, با مردان مسن در میان بیشتر در معرض خطر مرگ است. بسیاری از مهمانان در الماس شاهزاده در حال بازنشستگان مانند 63 ساله دویل که به آسم است.

مسافران که از بیمار گرفته کشتی و با عجله توسط آمبولانس به بیمارستان توسط بهورزان در hazmat مناسب. پس از شروع قرنطینه در فوریه. 4 در مجموع 45 پزشکان 55 پرستاران و 25 داروسازان را سوار الماس شاهزاده به آزمون و مراقبت از مسافران است.

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار می دهد که “کشتی کروز سفر ارائه یک ترکیب منحصر به فرد از نگرانی های سلامت.”

“مسافران از مناطق متنوع به ارمغان آورد با هم در اغلب شلوغ نیمه محصور محیط در هیئت مدیره کشتی می تواند تسهیل گسترش فرد-به-فرد منتقله از طريق غذا یا آب-بیماری های منتقله” CDC اضافه شده است. “شیوع بیماری در کشتی می تواند پایدار برای سفرهای متعدد توسط انتقال در میان اعضای خدمه که باقی می ماند پردازنده یا مداوم آلودگی محیط زیست.”

مقامات با امور جهانی کانادا نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در یک ایمیل به دویل روز دوشنبه یک مقام رسمی با امور جهانی پاسخ داد که سفارت کانادا در توکیو “است وضعیت را از نزدیک باقی می ماند و در ارتباط با مقامات ژاپنی.”

سفارت رسمی نیز در پاسخ به دویل که “ما درک می کنیم وضعیت دشوار است و وجود دارد (هستند) بسیاری از نگرانی است.”

“ما دریافت تایید از کارناوال (که دارای شاهزاده Cruises) که کیفیت هوا پردازنده تست شده و با کیفیت خوب. هر کابین خود را دارد تهویه با هوای تازه مصرف.”

روز دوشنبه برخی از 160 هندی خدمه خواست نخست وزیر نارندرا مودی در یک ویدیو به آنها را به بازگشت به هند با خیال راحت.

دویل ترس که اگر هیچ اقدام گرفته شده است به زودی توسط دولت کانادا آنها ممکن است گیر در کشتی گذشته Feb. 19.

در حال حاضر کشتی بود که یک بار خود را در تعطیلات رویایی تبدیل به یک زندان مجازی برای زن و شوهر. آنها باید به ماندن در کابین خود را در تمام طول روز به جز برای یک ساعت در هر روز زمانی که آنها مجاز به گرفتن یک قدم زدن در عرشه. حتی پس از آن همه مسافران باید حفظ فاصله دو متر از یکدیگر است.

اما دویل و مائورو اصلا ناراحت با کاپیتان یا شاهزاده Cruises که آنها می گویند به سادگی مطابق با دستور دولت ژاپن. شاهزاده Cruises ارائه شده است مسافران جبران می رود که “فراتر از حتی یک هزینه کامل” دویل گفت.

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

مرتبط

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su