مونترال شهر خدمه snowed توسط دوشنبه تعجب 15 سانتی متر

“شدید ترین برف آمد و در طول یک ساعت یک عجله و البته ما خدمه کردم گرفتار در ترافیک درست مثل هر کس دیگری گفت: شهرستان سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست.

شهرستان سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست گفت: از روز دوشنبه تعجب انباشت. آلن McInnis / Montreal Gazette

Geneviève Polese زندگی در مونترال تمام زندگی خود را, اما هر زمان زیادی وجود دارد ؛ او آن را می بیند از طریق چشم از یک تازه وارد.

Polese یک هماهنگ کننده پروژه در Bienvenue à N. D. G. a خوش آمدید مرکز برای مهاجران جدید. مهاجران او با این نسخهها کار میکند همیشه تعجب در برف اولین بار آنها تجربه یک طوفان بزرگ, او گفت:.

“اولین چیزی که بهت چیزی است که در حال سقوط از آسمان و آن را فقط به ماندن در اطراف” Polese گفت. “دومین سوال این است که چه چیزی برای انجام با آن. این به کجا میرود ؟ این باران نیست, آن را در گل و لای. چگونه مردم تابع؟”

جانباز Montrealers شد شاید نه به عنوان خوشحال برای دیدن تعجب اضافی برف که استقبال آنها صبح روز دوشنبه. حدود 15 سانتیمتر کاهش یافت و در ساعات اولیه روز ایجاد ویران کردن بر روی جاده ها و پیاده رو. STM اتوبوس های شبکه به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد و هرج و مرج ترافیک در شواهد محلی جاده ها و بزرگراه ها برای ساخت یک ناهموار-از-عادی رفت و آمد صبح.

“این یک شگفتی برای ما” شهرستان سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست گفت. “ما انتظار داشتند که پنج سانتیمتر اما ما باید سه برابر این مبلغ است.”

او گفت: این شهر خدمه بودند چراکه برخی از آنها در حال حاضر در حال بارگذاری برف از روز جمعه طوفان و دیگران بودند در استراحت پس از کار خود را حداکثر 70 ساعت آن را ترک نمی بسیاری به شخم زدن و نمک جاده ها و پیاده رو.

“مشکل دیگر این بود که شدید ترین برف آمد و در طول یک ساعت یک عجله و البته ما خدمه کردم گرفتار در ترافیک درست مثل هر کس دیگری” sabourin را از دست گفت.

شهردار مونترال گذرد پلانت اذعان کرد که به طور غیر منتظره بارش برف سنگین می تواند آهسته برف پاکسازی و عملیات.

“این رفتن بسیار خوب,” او گفت: با خنده. “بدیهی است که ما آن را حذف کنید.”

Sabourin را از دست گفت: برف-عملیات پاکسازی که پیش بینی شده به پایان جمعه را در حال حاضر احتمالا تا اوایل هفته آینده به دلیل خدمه مجبور به بازگشت به خیابان که در آن برف بود که در حال حاضر حذف شده است. وی Montrealers به بیمار با شهرستان خدمه به احترام بدون پارکینگ علائم و نه پارک در چنین راهی برای جلوگیری از وسایل نقلیه اضطراری. این شهر را از برف پاکسازی سایت (مونترال.ca/deneigement) لیست مناطق که در آن مردم می توانند از پارک به صورت رایگان شبانه در برف-عملیات پاکسازی است.

محیط زیست کانادا هواشناس سیمون ایتالیایی, توالت گفت: بارش برف از صبح روز دوشنبه به مبارزه طلبیده پیش بینی به عنوان سیستم تشدید سرعت شبانه. او گفت: آب و هوا هشدار صادر شد اما دیر آمد چون 15 سانتیمتر است که حداقل مقدار مورد نیاز برای آغاز یک هشدار است.

Polese گفت: مهاجران اغلب تعجب است که مردم همچنان به رفتن در مورد زندگی روزانه خود را در طول طوفانهای برف.

“ما بسیاری از تماس های تلفنی از مردم گفت:” من قصد ندارم به آمده در این کلاس به دلیل آن را همراه با بارش برف,’ اما ما هنوز تابع.”

راه رفتن در اطراف N. D. G. تونس مهاجر Latifa Haouesh گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با چگونه به خوبی این شهر همچنان به اجرا در پس از یک بارش برف.

“حمل و نقل عمومی همچنان ادامه دارد و مدارس هنوز هم در حال اجرا گفت:” Haouesh که به مونترال نقل مکان کرد و با خانواده او حدود یک سال پیش. “شهر همچنان در حال اجرا است. آن را به خوبی سازمان یافته است.”

Haouesh گفت که او مطمئن بود در مورد زمستان هنگامی که او نقل مکان کرد در سال گذشته اما در حال حاضر او آن را همه در گشاد گشاد راه رفتن.

“هنگامی که ما در سال گذشته ما فقط گرفتار پایان زمستان و آن را بسیار یخی. این وحشتناک بود,” او گفت:. “هنگامی که آن را مانند این و هیچ یخ ، این شگفت انگیز است.

“این است که ‘Wow!’ این قابل توجه است.”

ایتالیایی, توالت گفت: برف بیشتر است و انتظار می رود روز پنجشنبه تا 10 سانتیمتر کاهش در بعد از ظهر و شب. آخر هفته است و انتظار می رود منجمد با یک کم از -20 C در صبح روز شنبه.

ماریان اسکات از مونترال گازت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de