مونترال-Candiac قطار خدمات رزومه برای بعد از ظهر جمعه ساعت شلوغی

خدمات است که به سر در Candiac-مونترال رفت و آمد قطار خط است که متصل به مرکز شهر و ساحل جنوبی شروع در 3:55 p. m. روز شنبه, Exo اعلام کرد در آزادی مطبوعات.

یک قطار در Du Canal توقف در Candiac Exo خط. دیو Sidaway / Montreal Gazette فایل

این خبر که مسافران از Exo مونترال-Candiac قطار رفت و آمد و خدمات شده اند در انتظار وارد کرده است.

خدمات است که به سر و روی خط است که متصل به مرکز شهر و ساحل جنوبی شروع در 3:55 p. m. روز شنبه, آژانس اعلام کرد, در بیانیه ای. قطار را به کار گیرند در آن برنامه منظم آن اضافه شده است.

با این حال این سازمان گفت: این نیز ادامه خواهد داد به اجرا در ناوگان اتوبوس شده اند که حمل و نقل مسافر در ماه گذشته در حالی که معترضان مسدود آهنگ تا جمعه شب. اتوبوس در خدمت مسافران است که آیا دریافت این خبر که آموزش خدمات از سر گرفته است و در آژانس گفت.

Exo تشکر مسافران آن برای صبر و درک در طولانی مدت اختلال در خدمات. آژانس همچنین تشکر حمل و نقل ارائه دهندگان که ارائه ابزارهای جایگزین به شاتل مسافران در طول اختلال و کارکنان خود که به منظور توسعه اقدامات جایگزین “در پیچیده کنیم.”

قطار خدمات در Exo خط 4 مختل شد شروع on Feb. 10 هنگامی که Mohawks از Kahnawake شروع به مسدود کردن Canadian Pacific Railway آهنگ که اجرا را از طریق قلمرو خود را. اعتراض یک همبستگی با معترضان که آغاز شده بود مسدود کردن دسترسی به یک خط لوله ساخت و ساز سایت در مرطوب سنتی’suwet’en زمین در شمال بریتیش کلمبیا.

Mohawks برچیده خود را در محاصره آهنگ روز پنج شنبه بعد از ظهر. اعتراض منتقل شد به یک سایت رزرو در کنار مسیر 132 نزدیکی اونوره-مرسیه پل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im