Montreal Canadiens نمره اولیه اغلب در برابر آریزونا شغالها از دست دادن 3-2

این Canadiens نمی توانست یک شروع بهتر است به عنوان آنها به ثمر رساند و دو بار قبل از این بازی دو دقیقه است.

این Canadiens’ حذفی امیدوار است در زمان یکی دیگر از شیب جمعه به عنوان یک قدرت-بازی بازی های هدف توسط Jakob Chychrun با یک دقیقه بازی داد آریزونا شغالها 3-2 برنده شدن در زنگ مرکز.

از دست دادن جامعی سه بازی برنده خط و چپ مونترال پنج امتیاز پشت تورنتو در جنگ برای رتبه سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد. افرا برگها نیز لذت بردن از دو بازی در دست است.

این Canadiens همچنین زمین در وحشی-کارت مسابقه به عنوان جزایر نیویورک و فیلادلفیا آگهی هر دو به دست آورد. این جزایر در حال حاضر 70 امتیاز — نه بیش از مونترال — در حالی که فیلادلفیا دارای 69 امتیاز هر دو تیم در بازی های متعدد در دست در مونترال.

این Canadiens نمی توانست یک شروع بهتر است به عنوان آنها به ثمر رساند و دو بار قبل از این بازی دو دقیقه است.

جیک ایوانز که دریافت رای اعتماد در تعطیلات آخر هفته هنگامی که رایان Poehling فرستاده شد به لاوال و ایوانز ماند در مونترال کردم چیز نورد زمانی که او گل کردن تک به تک با یک شوت توسط نیک عموزاده در 52-دوم خوانده شده را علامت. آن ایوانز اول NHL هدف است. برندان گالاگر از آن ساخته شده 2-0 دقیقا یک دقیقه بعد هنگامی که او خود را جمع آوری 19 هدف از این فصل است. Niklas Hjalmarsson مسدود گالاگر اولیه شات اما او شروع به پریدن کرد در شل جن و ضرب و شتم یک تعجب Antti Raanta.

گردش مالی در منطقه بی طرف اجازه شغالها به قطع مونترال سرب در نیم. برت کولاک را به تصویب Jonathan Drouin برداشت شد توسط Phil Kessel که انجام جن به مونترال منطقه. Kessel چپ یک قطره عبور برای درک استپان که به ثمر رساند در یک شات است که منعکس کردن Carey قیمت بازوی راست.

هدف به شغالها بالابر اما Canadiens در زمان دور برخی از حرکت زمانی که آنها با موفقیت به کشته شدن دو آریزونا قدرت بازی می کند.

این Canadiens موفق به سرمایه گذاری در چند قدرت نقش خود را از جمله 5-در-3 مزیت است که انجام بیش از دوره دوم. این Canadiens نه تنها موفق به نمره آنها نیز از دست داد خدمات فیل Danault بود که قربانی آتش دوستانه. او ایستاده بود به سمت خالص هنگامی که یک شات از توماس تاتار زده او را در سمت چپ صورت خود را.

این Canadiens کاملا outplayed در دوره دوم. شغالها outshot این تیم در خانه 17-3 و نمره در اواخر هدف توسط تیلور سالن.

این Canadiens موفق به کشتن پنج آریزونا قدرت نقش سه نفر از آنها بدون Danault روی یخ قبل از Chychrun به ثمر رساند برنده است. مجازات قتل واحد رفته از 31st در لیگ برتر به 18 بیش از گذشته هفت هفته.

قبل از بازی Canadiens مفتخر دکتر لوران Duvernay-Tardif بود که بخشی از Kansas City Chiefs’ Super Bowl پیروزی هفته گذشته است.

همچنین حاضران در این پنج پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط از QMJHL از جمله الکسیس Lafrenière است که انتظار می رود به شماره 1 به طور کلی انتخاب در ژوئن 26. آنها در شهر همراه با Canadiens مرد بزرگ Lafleur به ترویج این پیش نویس که برگزار خواهد شد در زنگ مرکز.

[email protected]

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de