مونترال هنرمند خسته از شرکت های آنلاین سرقت کار او

محتوای مقاله

Ishita بانرجی فقط می خواهد آن را به متوقف شود.

از آنجا که آغاز سال در مونترال هنرمند بوده است پیدا کردن نسخه از چکیده چاپ برای فروش در وب سایتهای خارجی در به شدت کاهش می یابد قیمت بدون اجازه او.

“من فکر می کنم آن را در اواخر ژانویه شروع کردم به دیدن این تصاویر از هنر ظاهر در مکان های مختلف, اما من نمی فروش آن به آنها گفت:” Côte-des-Makalu ساکن نقل مکان کرد که به مونترال با خانواده اش 10 سال پیش از دهلی نو است.

بانرجی شروع به تماس با شرکت هایی که در سایت او کار خود و کشف کرد که همه راه ها منجر به یک شرکت چینی به نام AliExpress, یک شرکت تابعه از گروه Alibaba است.

“پس از آن من شده است مبارزه با یک نبرد” بانرجی گفت. “من سعی کردم تماس با وکلای اما آنها گفتند کپی رایت بین المللی است که دشوار است ، این یک بازی دیوانه. و آن را بسیار پرکار در حال حاضر بسیاری از شرکت ها (فروش همه چیز برای) AliExpress.”

بانرجی پیدا کرده است 29 شرکت های فروش چاپ کار خود را تا کنون. او در تماس است هشت نفر از آنها را توسط ایمیل از جمله AliExpress. گاهی اوقات آنها موافقت خود را با متوقف کردن با استفاده از تصاویر; گاهی اوقات آنها سعی در متقاعد کردن او برای رسیدن به یک توافق مالی به طوری که آنها می تواند در حفظ و استفاده از آنها را که او حاضر; و گاهی اوقات آنها می گویند که آنها را متوقف خواهد کرد و روز بعد آثار پاپ تا دوباره در برخی از حداقل تغییر شکل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر