مونترال و کبک شهرداری ایالات برابر لایحه 40

آنها را مجبور به پای این لایحه برای هزینه مدارس جدید خواهد “به معنی ده ها و ده ها میلیون ها دلار اگر نه صدها میلیون نفر.”

“آنها باید به عقب در این وضعیت یا دیگری باید وجود داشته باشد بازپرداخت می گوید:” مونترال شهردار گذرد پلانت. دیو Sidaway / Montreal Gazette

شهرداران کبک بزرگترین شهرستانها قول داد به اتفاق آرا روز شنبه برای مبارزه با کبک قانون وادار کردن شهرداری ها به دست بیش از زمین برای ساخت مدارس.

“در اکثریت قریب به اتفاق شهرهای ما نمی هر گونه زمین بیشتر است” گفت: Maxime Pedneaud-Jobin, رئیس بزرگ شهرستانها پارلمانی اتحادیه des municipalités du Québec (UMQ).

صحبت با خبرنگاران پس از دیدار از شهر بزرگ شهرداران در مرکز شهر مونترال Pedneaud-Jobin شهردار گاتینو دولت را متهم به دامپینگ آموزش و پرورش هزینه — استانی مسئولیت در شهرداری است که هیچ چاره ای اما برای عبور از این هزینه به مالیات دهندگان.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت استدلال برای توجیه این اقدام نشان می دهد جایگاه دولت در حال “حواس پرت و یا غیر قابل درک” او گفت:.

“آنها باید مسئولیت آموزش و پرورش به عنوان آنها را برای بهداشت و درمان و حمل و نقل” Pedneaud-Jobin گفت: “و آنها را به فرض آن به طور کامل است.”

ایتالیایی, توالت را تکذیب کرد پنج شنبه که اندازه گیری خواهد نیروی شهرستانها به منظور بالا بردن مالیات — اما قادر به آن را تضمین نمی.

اما Pedneaud-Jobin گفت: وادار کردن شهرداری ها به پای این لایحه برای هزینه جدید مدارس “به معنی ده ها و ده ها میلیون ها دلار اگر نه صدها میلیون نفر.”

قبلا پنج شنبه در مونترال جامعه شهری (MMC), نمایندگی 82 شهرستانها و شهرهای بیشتری مونترال رای دادند به اتفاق آرا به مخالفت با این اقدام از سوی دولت به تعلیق آن است.

“ما کاملا متحد با تمام UMQ و ما امیدواریم که به یک گفت و گو (با دولت) خیلی زود گفت:” مونترال شهردار گذرد پلانت رئیس MMC.

شهر بزرگ شهرداران نمایندگی بیش از نیمی از کبک جمعیت او اشاره کرد.

شهرداری را فشار دهید این موضوع را با شهرداری و امور آموزش و پرورش, وزیر در دو هفته در جلسه جدول کبک-municipalités, نمایندگی دولت, مونترال, کبک, این UMQ و کبک فدراسیون از شهرداری.

بن بست به وجود آمد از یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه اصلاحیه به لایحه 40 که لغو تخته مدرسه و جایگزین آنها را با آموزش و پرورش مراکز خدمات. این سبب این سرویس به مراکز تقاضا که در شهرستانها و شهرهای کوچک ارائه سایت های برای آینده مدارس بدون هزینه. دولت آماج این لایحه از طریق شورای ملی در اوایل روز شنبه.

پلانت گفت: مونترال کار کرده با وزارت آموزش و پرورش در گذشته برای پیدا کردن مکان های جدید برای مدارس اما کمبود زمین نخست به معنی مرکز شهر ساختمان بسیاری امروز به احتمال زیاد هزینه بین $20 میلیون و 40 میلیون دلار.

“آنها باید به عقب در این وضعیت یا دیگری باید وجود داشته باشد بازپرداخت چرا که آن را نمی توان به مونترال مالیات دهندگان و کسانی که در دیگر شهرهای بزرگ به تنهایی به پرداخت برای زمین است که بیشتر و بیشتر گران,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su