مونتگومری خواستار گزارش از مونترال حسابرسی کلی

C. D. N.-N. D. G. شهردار سو مونتگمری خدمت مونترال حسابرسی به طور کلی با یک اخطار قانونی ادعا دستیار اخراج شد و یک تراشه چانه زنی

در یک حقوقی در خدمت دوشنبه شهردار Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل خواسته است که مونترال حسابرسی کلی دست بیش از یک گزارش نتیجه رسید که او رئیس ستاد مورد آزار و اذیت دو کارمندان دولت.

“در امتناع از انتقال گزارش تحقیق و بالاتر از همه با امتناع از توضیح در واقع چگونه خانم هریس رفتار به منزله آزار و اذیت روانی شما هستند جلوگیری شهردار از اعمال قدرت او را به عنوان تعریف شده توسط قانون می گوید:” این نامه فرستاده شده توسط ضابط و ایمیل به حسابرسی ژنرال آلن باند توسط اریک الیور یک وکیل برای قصبه شهردار سو Montgomery.

با درخواست مونتگمری به آتش او رئیس ستاد دامن هریس بدون دادن گزارش Bond درخواست شد قصبه شهردار “به دنبال توصیه های خود را با چشمان بسته می گوید:” این نامه تحویل ساعت قبل از مونتگمری اولین جلسه شورای مستقل شهردار.

در Jan. 24 مونترال شهردار گذرد پلانت اخراج مونتگمری از Projet مونترآل حزبی برای امتناع از رد هریس در پی منابع انسانی گزارش.

هفته گذشته پلانت متهم به مونتگمری از “عمدی کوری” گفت: دلیل او داده نشده بود یک کپی از این گزارش این است که او به نام در آن است.

اما مونتگمری حقوقی نامه ای استدلال می کند که هیچ یک از جزئیات از این گزارش شده است که ساخته شده تا کنون را تشکیل می دهند “آزار و اذیت روانی به عنوان شرح داده شده توسط قانون است.”

در مصاحبه ای با روزنامه رسمی مونترال در Jan. 26 باند و گفت: آزار و اذیت متشکل از دو نفر از کارکنان کوتاه ضرب العجل برای تولید گزارش های ارائه دستورالعمل در مورد چگونه به انجام یک وظیفه گفتن آنها کار خود را انجام داده بد reprimanding آنها گاهی اوقات در مقابل دیگران و یک بار درخواست یکی از آنها را به باز کردن درب به دلیل هریس او را فراموش کرده بود کلید.

مونتگمری نامه مدعی است که “مبهم و مبهم اتهام آزار و اذیت روانی” شد “بهانه ای برای خرید خروج از قصبه مدیر.”

این نشان می دهد که هریس اخراج شد و یک شرط تعیین شده توسط قصبه مدیر استفان پلانت برای خود و خروج در طول مذاکرات با شهر که مونتگمری بود و نه حزب.

“ما مشتری حاضر به شرکت در این چانه زنی نفرت انگیز” آن را می گوید.

در این نامه همچنین آمده است که باند تجاوز اقتدار خود را در قرار دادن یکی از دو کشوری که گفته می شود مورد آزار و اذیت در یک مرخصی از آغاز سال 2020 و خواسته است که او لغو این تصمیم.

هر گونه مداخله در مسائل “توسط کسی غیر از قصبه شهردار یا قصبه شورا غیر قانونی است و بر خلاف منشور شهر مونترال” آن را می گوید.

در این نامه همچنین متهم به قصبه کارگردان “چند حرفه ای و اخلاقی نقض” از جمله داشتن “آگاهانه دروغ” به او.

آن می گوید: آزار و اذیت بررسی ریشه از یک جلسه مونتگمری و هریس تا به حال با باند و منابع انسانی رسمی Tania روسل در سپتامبر. 23. مونتگمری درخواست جلسه به بحث در مورد مسائل مربوط به او بود و داشتن با قصبه مدیر. در این نشست گفت: دو مقامات شهرستان که مدیر بود و آگاهانه به دروغ خود را در مورد مهم, فایل, خودداری از پاسخ به سوالات در نوشتن و یا ارائه پاسخ در قصبه بودجه و یا قرارداد و مسدود طرح های جدید.

اما به جای پیگیری مونتگمری شکایت بررسی “به سرعت منحرف از هدف آن بدون مشتری ما مطلع” این نامه می گوید.

Geneviève Jutras یک سخنگوی شهردار گذرد پلانت گفت: شهردار نمی خواهد نظر از این موضوع در حال حاضر تبدیل به یک موضوع حقوقی است.

مونترال روزنامه نمی دریافت پاسخ به درخواست برای واکنش از اوراق قرضه و قصبه مدیر پلانت.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de