تانیا رایان. حسن نیت ارائه میدهد ناتالی Pinchak. ناتالی Pinchak

تانیا Ryan چهره او هفت سال زمانی که او نوشت: او اولین آهنگ.

آن را تا به حال انجام با یک دختر جوان که پدرش می رود به جنگ. مادر دختر بعد از اطلاع او را که او مرده است و نه آینده را.

آن را کمی . . . مرضی رایان اذعان دارد.

“این احساسات خود هضم است که کل تجربه پس از آن می گوید:” خواننده و ترانه سرا در مصاحبه ای از خانه اش در Okotoks,. “به طوری که اولین آهنگ من در هفت سال است.”

“من باید بسیار سالم و شاد دوران کودکی” او می افزاید: به سرعت با خنده.

ممکن است اوایل درس برای رایان در چه تاریک آهنگ ها می تواند از خوشحال مکان فقط به عنوان امیدوار آهنگ ها می تواند از مکان های تاریک. به ساسکاتون بومی را برای اولین بار تمام طول رکورد, باز, است که به منظور اکتشاف عشق در همه آن پیچیدگی است. بد بو ، لعنت.خوب به نظر می رسد برای مقابله با این بیشتر جنبه های نفسانی ، Dimes یک تصنیف در مورد مادر اواخر پیام برای پسر خود را در روز عروسی خود. عشق مانند که unravels عوارض ناشی از یک رابطه عاشقانه است.

اما این آلبوم را برای اولین بار تک, من, آهنگ قلب که ممکن است تا به حال بزرگترین تاثیر را در خواننده. آن را در واقع آخرین آهنگ های اضافه شده به این آلبوم نوشته شده بود که این خواننده افتاده بود به یک مکان تاریک ذهنی. این یک downer ، در واقع آن soars از غم و شکننده به anthemic, تبدیل شدن به یک قصیده به انعطاف پذیری و بازیابی بر اساس اطراف سرود “قلب من می داند که چگونه به صرفه جویی در من. “

“من در ضخامت از افسردگی که در آن زمان” رایان می گوید. “من در یک فضای که در آن هیچ چیز احساس خوب است. آن را احساس بسیار وخیم بود. آن را کاملا تاریک و دلگیر. این یکی از عمیق ترین افسردگی من تجربه کرده ام به تاریخ. در هنگام نوشتن این آهنگ این بود دست من آن را نوشت و من نمی. من خیلی قطع از بسیاری از قطعات از خودم. وقتی که من خواندن و سنگ آهنگ به خودم آن را برداشته به من. آن را مانند ” من فقط به طور تصادفی نوشت پاسخ به موضوع است.’ بله, آن را بسیار مسهل. آن ممکن است کمی کلیشه می گویند اما آن را تقریبا درمانی.”

او امیدوار است با به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از آن باز می شود تا گفت و گو و تعطیل ننگ احساس توسط کسانی که مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

“در طول تاریخ ما به خاک سپرده شد تمام این مسائل” او می گوید. “ما آن را در زیر و ما نه در مورد آن صحبت کردیم و پس از آن مردم را به راه رفتن در اطراف احساس تنهایی, احساس شرم از آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق و احساس مانند آنها جدا از همه. من می خواستم به یکی از مردم گفت: “هی من شده است از طریق برخی از مسائل. اگر شما می خواهید به بحث در مورد برخی از مسائل من اینجا هستم. در اینجا من بسیار رک گو در مورد آن’ و امیدوارم الهام بخش کسی دیگری برای باز کردن و رفتن ” من شده است از طریق آن ، پس از آن ما می توانیم تمام کمی شجاع تر و بیشتر متصل به عنوان یک جامعه است.”

هر چه توسعه این آهنگ ممکن است ارائه آن را نیز نشان می دهد که رایان هیچ رزرو در مورد اینکه عمیقا شخصی که آن را می آید به نوشتن. در واقع او آن را می بیند به عنوان یک نیاز وقتی که می آید به کار خود. همانطور که با بسیاری از نوازندگان که در اب شلپ شلپ کردن در جریان اصلی کشور, رایان ساخته شده زیارت به نشویل چندی پیش به نوشتن. این یک مراسم از تصویب برای خوانندگان کشور, اما به خصوص کسی که قرار داده شده سوم در سال 2017 پروژه وحشی هنرمند کشور توسعه یک مسابقه اجرا شده توسط جدید کشور ایستگاه رادیویی وحشی 95.3 قرار می دهد که شرکت کنندگان از طریق چالش های است که کمک به آنها در توسعه هر دو موسیقی لغو احکام صادره ی و فراست کسب و کار. رفتن به شهرستان های موسیقی را به استفاده از آن ضربه ماشین آلات ساخت است که قطعا ثابت شده باشد زرنگ و دانا کسب و کار حرکت برای تعدادی از خوانندگان جوان است. اما تنها بلوزی من می خواهم به شما یک نتیجه از نشویل گردش آلبوم تنها co-نوشتن با استیو میچل. او می گوید او ممکن است آغشته کردن این شهر موسیقی و careerist vibes از طریق اسمز اما او به طور کلی می بیند نوشتن به عنوان یک انفرادی تلاش.

“من نظریه یا فلسفه است که من نیاز به به اشتراک گذاری آنچه که نزدیک به قلب من,” او می گوید. “پس این کلمات نیاز به آمده از من در سفارش برای من ایجاد اتصال است. این که چگونه ایجاد می کنم من می دانم که هر کس کمی متفاوت است. اما برای من واقعا مهم است که کلمات من هستند.”

رایان خواهد شد در نظر گرفتن آهنگ از باز کردن در یک مینی-تور آلبرتا که لگد کردن در اغاسی مرحله و کوره در فوریه. 16 قبل از حرکت به بالا رودخانه شپرد پارک خانواده در فوریه. 18 و وستوود در الماس سیاه و سفید در فوریه. 19. پس از آن آینده است کمی در هوا برای Okotoks, خواننده. یکی دیگر از زندگینامه خیلی چیزهای او شده است های در حالی که در تبلیغاتی وظایف برای باز کردن این است که او به زودی خواهد شد یک مادر خودش. او در انتظار اولین فرزند او در اواخر مارس که بدان معنی است که توسعه هر نزدیکی-آینده شغلی و راهبردهای کاهش یافته است به فرعی.

“شما باید درک کنند من برنامه ریزی شده زندگی من در خارج از آنجایی که من نه ساله” رایان می گوید. “من هیچ برنامه ای بعد از آوریل 1. این ترسناکترین چیزی که من همیشه در زندگی من انجام. به هیچ برنامه ترسانده است برای من. بنابراین من نوع استقبال از این ترس است. چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا چون من خیلی می ترسم که باید چیزی وجود دارد که خوب است که برای رفتن به بیرون آمدن از این. زیرا هر زمان که شما در حال مقابله با ترس و امیدوارم که غلبه بر ترس چیزی عالی اتفاق می افتد. که فقط الگوی زندگی انسان است.”

تانیا رایان نقش اغاسی مرحله و کوره با ماریا استوکس در فوریه. 16 در 8 بعد از ظهر شپرد پارک خانواده در رودخانه بالا با Lyndsay ساقی در فوریه. 18 در 7 p. m. و وستوود در الماس سیاه و سفید در فوریه. 19 در 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de