Mohawks حذف Kahnawake راه آهن محاصره: “آن را یک ژست حسن نیت’

Mohawk زمین مدافعان برداشته راه آهن مانع در Kahnawake شنبه برای کمک به کاهش تنش در مناقشه بیش از یک خط لوله در’suwet’en خاک.

در پایان آن نبود نیروی است که آنها را راندند از آهنگ; نه حمله نظامی و یا کاروان پلیس موبایل فرستاده شده به سر و صدا از طریق Mohawk خطوط.

در پایان Mohawks خود را خود را جمع آوری اردوگاه جمعه و برداشته راه آهن محاصره در Kahnawake. آنها انجام نشده بود تا به دستور دولت فدرال یا استانی پلیس آنها را در شرایط خود را پس از نگه داشتن آهن برای نزدیک به یک ماه است.

“این یک ژست حسن نیت” گفت: جو Deom یک سخنگوی Kahnawake Longhouse. “این (Mohawk) ملت می خواهم به بیان آن قدردانی و ستایش با Kahnawake زمین مدافعان — این خانم — که باید تحمل عناصر ایستاده خود زمین 27 روز در همبستگی با مردم از مرطوب’suwet’en ملت است.”

تنش هایش در هفته گذشته زمانی که نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: استانی پلیس را یک حرکت Kahnawake چون Mohawks در حال نشستن در یک مخزن تفنگ. ایتالیایی, توالت کلمات موجب ستون توسط برخی از استان ها بیشتر بخوانید مفسران ادعا جامعه بی قانون محل گروگان توسط نقاب اسلحه toting رزمندگان.

اما روز جمعه به عنوان زمین مدافعان راهپیمایی در خارج از اردوگاه خود را وجود دارد هیچ رزمندگان در چشم.

وجود دارد تامی گوزن — یک هنرمند حرفه ای کار بوکسور و پدر که تساوی ترانسفورماتور روبات ها و کودکان به دیدن فیلم های جنگ ستارگان در زمانی که آنها بیرون می آیند.


برای اولین بار سازمان ملل مردم از Kahnawake راه می رفت به بزرگراه 132 به عنوان نقل مکان کرد و خود را از محاصره CP آهنگ های راه آهن به یک فضای سبز در کنار مرسیه پل در روز پنج شنبه.

آلن McInnis / Montreal Gazette

کلاغ باتلاق گهواره نوزاد خود را در بازگشت از جمعیت خندان در پسر او به عنوان امن توقو بیش از گوش خود را. باتلاق است که یک معلم مدرسه است که برنده را از دست, هندی, مجلل جهان در سال 2017.

نسبت به پایان ماه مارس, Kaniehtiio Horn یک دوست خواست به راه رفتن مادرش بازگشت به ماشین خود را در سراسر بزرگراه.

“مطمئن شوید که هیچ چیز اتفاق می افتد به او و یا شما گوشت مرده” گفت: شاخ یک بازیگر که سوابق یک پادکست با مادر او. شاخ شد و چهار سال در طول سال 1990 اکا بحران و به خاطر دیدن او خواهر بزرگتر چاقو توسط یک سرباز سرنیزه که تابستان. در حال حاضر او با استفاده از پلت فرم به آموزش غیر بومی کانادایی ها در مورد مسائل مربوط به جامعه خود است.

Mohawks شروع جلسه در مورد محاصره آینده یکشنبه پس از دولت فدرال و مرطوب’suwet’en توافقنامهای که پایان زمین اختلاف در قلب خود را آغاز کرد. آنها تصمیم گرفتند تا اواخر روز شنبه به اردوگاه خود را و حرکت آن را به یک خاکریزی که مشرف به بزرگراه 132.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در حال دفاع از قلمرو خود را در برابر ساخت و ساز از گاز طبیعی خط لوله تایید توسط ملت انتخاب می شوند ندارند. زمانی که RCMP نقل مکان کرد و شروع به از بین بردن مرطوب’suwet’en زمین مدافعان از اردوگاه خود را در بریتیش کلمبیا بیابان تظاهرات انجامید در سراسر کشور است.

این دو قابل توجه ترین بودند راه آهن محاصره در Kahnawake و خواهر جامعه Tyendinaga نزدیکی Belleville, Ont. در هفته بعدی این Mohawks متوقف نزدیک به 1000 قطار حمل و نقل و هزینه اقتصاد کانادا صدها میلیون دلار, با توجه به دولت فدرال است.

این اردوگاه در CP آهنگ های راه آهن راه اندازی شد در اطراف آتش سوزی شده است که در حال سوختن پس از اعتراض آغاز شد و در اوایل فوریه. که آتش منتقل شد در سراسر بزرگراه و حفظ خواهد کرد سوزاندن به عنوان مرطوب’suwet’en دیدار به عمدی در پیشنهاد دولت است.

اما در حالی که آهنگ در حال روشن Mohawks می گویند آنها می توانند رزومه محاصره در هر لحظه.

“ما در اینجا به ماندن تا زمانی که مرطوب’suwet’en به ما نیاز دارند” گفت: Roxann Whitebean یکی از مدافعان زمین. “ما انتظار داریم دولت کانادا و نخست وزیر بریتیش کلمبیا به ادامه محترمانه مذاکرات است.”

بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید که در مذاکره با Mohawks در Tyendinaga و Kahnawake او هرگز گمراه. از طریق روابط او کشت یادگیری Mohawk زبان وزیر قادر به حفظ مستقیم خطوط ارتباطات با معترضان.

“آنها گفته اند ممکن است چیزهایی که من موافق نیست اما آنها هرگز یک بار به من گفت چیزی که درست نیست” میلر گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی با Montreal Gazette. “ما در حال استفاده می شود به داشتن کارمندان و یا واسطه ها صحبت می کنند از طرف ما اما آنچه که این به من آموخت این است که به عنوان یک دولت ما باید مایل به شرکت در بالاترین سطح است.

“روابط نیاز به پرورش شود چرا که اعتماد فقط وجود ندارد. و هر بار که آن را اعطا شده آن شکسته شده است. معمولا توسط دولت است.”

توافق بین مرطوب’suwet’en و دولت لیبرال نمی کند و مقابله با این خط لوله در حال اجرا از طریق unceded خاک. اما آن را نشانی این موضوع موجب ناراحتی از چه کسی به حکومت مرطوب’suwet’en زمین و چگونه اتاوا بهتر می توانید آدرس های سنتی دولت ها در محل قبل از گروه شورای نظام تحمیل شد در قرن 19.

“به عنوان یک کشور ما نابود ارثی سیستم در بریتیش کلمبیا بلکه با (Mohawks) میلر گفت:”. “حرکت رو به جلو ما شروع به صحبت کردن در مورد چگونه ما می توانیم آن را تعمیر و که شامل گفت و گو است. … موضوع است که عنوان بیش از زمین و آنچه در آن مانند به نظر می رسد نیاز به یک راه حل دراز مدت و ما متعهد به آن است.”

یکی Mohawk رئیس جمهور برگزار شد گفت: تظاهرات در هسته خود هستند در مورد “وجودی مسائل است.” یعنی محیط زیست و اثر خطوط لوله ممکن است در درياى آن و ادامه داد: وجود پر جنب و جوش جوامع بومی در کانادا.

“ما در حال مبارزه برای همه ما آینده مال شما و مال ما” گفت: Ratsénhaienhs راس Montour یک رئیس جمهور برگزار شد با Mohawk شورای Kahnawake. “من در بازدید از یک کلاس در Dawson College و آن را عمدتا غیر بومی دانش آموزان است. آنها آن را دریافت کنید. آنها با ما. وجود اجماع رو به رشد است که ما نیاز به کار با هم و محافظت از سیاره ما است.”

Montour در Kahnawake در طول سال 1990 اکا بحران که Mohawks مسدود مرسیه پل در همبستگی با مردم Kanesatake. او می گوید: در آن زمان آنها در زمان اقدام برای جلوگیری از یک قتل عام.

“ما نمی خواهیم کسی به مرگ ما نمی خواهید خونریزی پس ما که ایستاده” Montour گفت. “این آخرین اقدام وجود دارد هرگز یک سوال از آن که خشونت. آن بود که همیشه رفتن به صلح آمیز است. و ما آن را به صرفه جویی در زندگی می کند. ما آن را برای محافظت از یک اصل است که مقدس است.”

در اوایل بحران میلر رفت و به Tyendinaga و ملاقات با حدود 80 نفر برای نزدیک به 13 ساعت است.

“آنچه که من آموخته بود این ترس این ترس واقعی از پلیس و RCMP” میلر گفت. “زمانی که من دیدن پلیس احساس می کنم امن است. اما ترس و این ریشه در تاریخی از تروما است. … که چرا ما تا به حال برای حل این بدون استفاده از زور.

“گاهی اوقات از قدرت است که در واقع نشان از ضعف است.”

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im