Mnuchin دفاع خزانه مالیاتی قانون اجرای

سرمایه گذاری رتبه بندی عضو Ron Wyden D-سنگ., در مورد شکایت اخیر پیدا کردن از دفتر بودجه کنگره که مالیات بر درآمد شرکت ها مجموعه خواهد بود $110 میلیارد دلار کاهش بیش از یک دهه از آنچه قبلا پیش بینی شده. که تا حد زیادی ناشی از مقررات مربوط در سال 2017 قانون تغییرات بین المللی در قوانین مالیاتی در وزارت خزانه داری.

Wyden گفت که او و سناتور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو بودند معرفی قوانین به عقب “براق جدید مالیات شرکت ها نقاط ضعف” وزارت خزانه داری اضافه شده به این مجموعه قوانین مورد نیاز در سال 2017 تعمیرات اساسی.

“آن مطمئن به نظر می رسد مانند شرکت های بزرگ منافع خاص در حال رفتن به بازی با نام تجاری جدید راه اندازی نرم افزار رایگان به ارزش 100 میلیارد دلار در علاوه بر این به خود عجیب و غریب به اشتراک گذاری از اصلی 2 تریلیون دلار مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مالیات” Wyden گفت.

Mnuchin و مذاکرات مقامات بارها و بارها گفت و Mnuchin تکرار جمعه که سریع تر رشد اقتصادی را برای “استاتیک” از دست دادن درآمد از 2017 قانون هر چند که هنوز متحمل شده اند. دولت در آخرین بودجه پیش بینی برخی از $478 میلیارد دلار بالاتر مالیات شرکت رسید از CBO در ژانویه آن هوا که Mnuchin گفته بود غیر معمول نیست. “تجزیه و تحلیل ما همواره بالاتر از CBO است,” او گفت:.

کمیته جمهوریخواهان بودند برای آمدن به خزانه داری را به دفاع. مالی سنا رئیس Charles E. Grassley R-آیووا مخالف که پایین تر CBO برآورد باید نسبت به آژانس rulemaking. Grassley سرزنش کاهش در یک عقب مانده اقتصاد جهانی به طور کلی کاهش در مالیات شرکت درآمد برآورد و تجارت بین المللی تحولات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su