MLS برگشت مسابقات لنگش نسبت به شروع آن با توجه به COVID-19

محتوای مقاله

این خبر تقریبا یک ماه پیش بود که منادی زمانی که لیگ برتر فوتبال پرده برداری از برنامه های خود را برای بازگشت به رقابت با پنج هفته مسابقات در اورلاندو است.

اما در حال حاضر آن را به عنوان عازم آن MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی آن را ممکن است بهترین تیم است که قطاری از جایزه. به جای آن ممکن است آخرین باشگاه که ایستاده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساموئل Piette تاثیر را در رپانتینی متولد هافبک خندید مفهوم که اشاره شد در طول یک شنبه صبح ویدئو کنفرانس از لیگ media hub. اما این به اثبات است هیچ خنده ماده جهان گسترده بحران بهداشتی ساخت آن را دشوار برای بسیاری از نرم افزار های ورزشی برای از سرگیری.

“بدیهی است که ما از شنیدن چیزهایی که” Piette گفت. “ما درک می کنیم این امکان وجود دارد خطر است. ما در حال گرفتن تست شده هر دو روز. تا زمانی که ما موارد متعدد در تیم ما شاید پس از آن ما شروع به نگران باشید.

“بدیهی است که آن چیزی که ما در مورد صحبت کردیم در میان خودمان,” او اضافه شده است. “اما تا زمانی که یا مگر کسی آلوده در باشگاه من فکر می کنم این چیزی است که ما می خواهیم به کنار گذاشته و متمرکز ماندن در فوتبال طرف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>