میچ مک کانل طبع ایران با شور و شوق برای برنی ساندرز

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و کمیته های کمپین را jittered با هیجان بیش از چشم انداز ایالت ورمونت Bernie Sanders, اعتراف “دموکراتیک سوسیالیستی” برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و کشیدن پایین-رای دموکرات ها را به عذاب خود را, اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مانده است درست به فرم prevaricating و کاهش انتظارات.

“من فکر می کنم جمهوری خواهان سرمایه گذاری قماری که در مورد نامزد حزب دموکرات برای رئیس جمهور بودن, ساده ترین راه برای ضرب و شتم ممکن است کمی احمقانه” کنتاکی جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“من به یاد زمانی که دموکرات ها در سال 1980 شد همه کشیدن برای رونالد ریگان به مهاجرت از آنجا که آنها فکر می کردند او می تواند ساده ترین راه برای ضرب و شتم,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را به سختی کلی انتخابات را با مقدار زیادی انرژی در هر دو طرف. … برای خودم من آن را ترک تا به دموکرات ها انتخاب کنید که آنها می خواهم به خود را نامزد.”

مک کانل نگه داشته است یک اندازه گیری تون در مورد جمهوری خواهان’ چشم انداز برای نگه داشتن هر دو در کاخ سفید و سنا اکثریت حتی پس از برخی از مهم سیاسی پیروزی.

هر چند او در زمان پیروزی بوک پس از شکست استیضاح در مجلس سنا در اوایل این ماه بود و سریع به اشاره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود خود را با بهره گیری از بیشترین مقبولیت در برخی از نظرسنجی ها پس از او در زمان دفتری مجلس نمایندگان آمریکا اذعان کرد که “بسیاری از چیزهایی که رخ خواهد داد در حال حاضر و سقوط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im