گم شده و لوازم پزشکی تبدیل شدن به بخشی از 2020 بحث

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چیزهایی که به خاطر در رفتن از دست رفته و رئیس جمهور تهمت نیست تنها کسی است که اظهار نظر در آن است.

ضد عفونی کننده دست از بین می رود و ماسک صورت محو و دستکش که گارد بسیار مورد نیاز دست پزشکان و پرستاران به ظاهر حل به هوا نازک. این یک مشکل بهداشت حرفه ای از سراسر کشور بگویید RealClearPolitics یکی دیگر از سردرد آنها واقعا لازم نیست در حالی که مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن insinuated که گم شده و لوازم ضروری بودند فروخته شده در بازار سیاه, باعث, جو بایدن, کمپین می گویند که او در حال گسترش است “یک چیز عجیب و غریب تئوری توطئه.” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اخراج بازگشت گفتن RCP که بایدن در حال ساخت سرقت “یک مسئله سیاسی است.”

جنجال ناشی از اظهارات که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در روز یکشنبه و او تصریح کرد: در روز دوشنبه. چگونه رئیس جمهور پرسید: می تواند در بیمارستان ها به طور ناگهانی نیاز به طوری که بسیاری از ماسک? نمایی تقاضا و متعاقب آن کمبود او گفت شواهدی وجود دارد که “چیزی در جریان است.”

“کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن درب عقب ؟ چگونه می توانم شما را از 10,000 300,000—و ما که در بسیاری از مکان های مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد. او را نمونه های یکشنبه. او گفت: زمانی که فشار توسط RCP در باغ گل رز که اطلاعات شده بود منتقل شده به او توسط “یک قدرت فوق العاده ای در کسب و کار است.”

است که دولت نگران است که بحرانی منابع در حال تبدیل شدن به بازار سیاه قاچاق? و رئیس جمهور اجرای قانون فدرال به موضوع نگاه کنید? کاخ سفید پاسخ نمی دهند در رکورد به درخواست های متعدد برای نظر. نه یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت که RCP که به عنوان مرسوم است در این DoJ نمی توانم اظهار نظر خاص در تحقیقات.

شدت و علت مشکل نظری است. پزشکان و پرستاران که به صحبت کرد RCP بسیاری از آنها خواست نامش فاش نشود نمی مراقبت زیادی در مورد سیاست. یک پرستار مشغول به کار بود در یک سل ward در نیویورک است. او رفت و به بررسی یک بیمار است. ماسک ناپدید شده بود در زمان او بازگشت. “کسی که در پنج دقیقه کوتاه در زمان دو با نام تجاری جدید در جعبه” او اظهار تاسف کرد. “چه جهنم با این تصویر اشتباه است?”

دکتر دقیق به واحد مراقبت های ویژه در میشیگان در طول اورژانس گفت: RCP خود بیمارستان قفل کردن تجهیزات حفاظت فردی حتی پنهان کردن آن در برخی موارد برای جلوگیری از سرقت. و در مورد ماسک: “ما همچنین باید برای چک کردن’ یک N95 با دولت هر روز به منظور حفاظت از منابع که در آن آنها می خواهم به طور سنتی بود به آسانی در دسترس است.”

نگه داشتن این منابع تحت اللفظی “قفل و کلید” تبدیل به روش استاندارد در بیمارستان ها در سراسر کشور است. این که آیا آن است که برای جلوگیری از حدیثی سرپایی با sticky fingers از زیر خانه خود و یا کسی که در کارکنان با یک چشم برای سود باقی مانده است دیده می شود. در هر صورت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور پلیس ایالتی به بررسی.

“نه فقط مردم گرفتن یک زن و شوهر یا سه منظور من فقط واقعی دزدی از کسانی که محصولات” کومو گفت: در 6 مارس کنفرانس مطبوعاتی. “من خواسته دولت و پلیس برای انجام تحقیقات نگاه کنید در مکان های که در حال فروش ماسک پزشکی, تجهیزات حفاظتی, پوشیدن, تغذیه اضطراب است.”

متحده با اقتدار به تعقیب سرقت. بنابراین آیا دولت فدرال به خصوص پس در این مورد زمانی که فدرال تامین منابع در معرض خطر هستند و پس از دادستان کل لایحه بار وعده داده است که هر کسی نشسته در منابع به سود خواهد بود “شنیدن یک دست کشیدن بر روی درب.”

کومو پاسخ نمی دهند به RCP درخواست برای نظر توسط مطبوعات زمان. او اما سوال چه رئیس جمهور گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“نظر یک پیشنهاد که PPE تجهیزات در حال رفتن به محل صحیح, من نمی دانم آنچه در آن به معنی. من نمی دانم آنچه که او تلاش می گویند” کومو گفت. “اگر او می خواهد به یک اتهام و سپس اجازه دهید او را به اتهام. اما من نمی دانم آنچه که او در تلاش برای گفتن نباشد.”

چه چیزی است و نمی شود گفت با استنباط و یا در غیر این صورت تبدیل به بخشی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری همراه با بسیار دیگری در این مورد بهداشت جهانی بحران.

“مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به آماده سازی کشور ما از شیوع کروناویروس در عوض هزینه های سال بی توجهی به هشدارهای متخصصان و گمراه کننده در مورد خطر ما چهره” اندرو بیتس یک بایدن سخنگوی کمپین گفت: RCP. “اما به جای در نظر گرفتن مسئولیت برای خود فاحش سوء مدیریت و با استفاده از قدرت دفاع تولید عمل به اطمینان حاصل شود ما متخصصان پزشکی در خط اول جبهه باید تجهیزات حفاظتی آنها نیاز برای ایمنی خود را به عنوان جو بایدن کرده است تا او را به انجام تهمت حمله به پزشکان و پرستاران و بیمارستان ها با یک چیز عجیب و غریب تئوری توطئه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پاسخ داد:

“هنگامی که جو بایدن خواستار این یک “تئوری توطئه” او گفت که کارکنان مراقبت های بهداشتی گزارش سرقت تجهیزات در حال دروغ گفتن است. رژیم صهیونیستی. کومو بود پس از احساس خطر در مورد در مقیاس بزرگ سرقت از بیمارستان ها در نیویورک است که او گفت: او می خواهم به راه اندازی یک دولت تحقیقات پلیس گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطی مدیر تیم Murtaugh.

“وجود دارد اخبار سراسر آمریکا جزئیات همان مشکل” او گفت: RCP. “همه ما باید در رابطه با سرقت نگه می دارد که تجهیزات مهم از متخصصان پزشکی و بیماران اما جو بایدن توضیح تصمیم گرفته است تا این یک مسئله سیاسی است.”

هنگامی که و اگر این دو نامزد دیدار در بحث مرحله (بایدن باقی مانده احتمالی دموکرات نامزد در میان تا حد زیادی به حالت تعلیق اصلی مسابقه) آنها می توانید هش آن را. در عین حال پزشکان ، پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی نگرانی در مورد اینکه آیا آنها را به آنچه آنها نیاز به ایمن ماندن در حالی که انجام کار خود را.

یک دکتر ER در ایندیانا گفت: RCP که یک بیمار در حال حمله به کارکنان بیمارستان در حالی که تلاش برای سرقت ماسک. “همه منابع نزدیک تماشا,” او گفت: از جمله N95 ماسک که پزشکان نیاز به بهتر فیلتر کردن تمام ذرات هوابرد. اما سوال از سرقت در کلمات او بود “یک شاه ماهی قرمز.” او می خواست به دانستن به جای “آنچه آنها در حال رفتن به انجام به آدرس عظیم مواد مخدر و کمبود خواهد بود که در حال آمدن است.”

یکی دیگر از اولین پاسخ این یکی در نیوجرسی گفت که وجود دارد کمبود. اما آن دزدی و یا بخشی از یک تلاش برای غیر قانونی باک? پس از یک هفته دور از بیمارستان دکتر نمی توانستم بگویم. او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de