X

داستان جریان

مقالات اخیر

مایک بلومبرگ قرار است به فوق العاده هوشمند اما او به نحوی کوتاه آمد در درک ریاضی دموکراتیک مقدماتی. خود را دیرتر از ورود به این مسابقه قرار بود به ارائه یک میانه رو جایگزین برای برنی ساندرز. در عوض به دلیل قوانین دموکراتیک در نماینده توزیع بلومبرگ می تواند قرار داده ساندرز بالای در سه شنبه.

بیایید چوب به کالیفرنیا که من بهتر می دانم اگر چه دموکراتیک نیاز است که یک نامزد باید برای به دست آوردن 15 درصد از رای به هر ریاست جمهوری نمایندگان امر به کشورهای دیگر نیز هست. (برای کسانی از شما که به دنبال طبخ سیاسی گزارش تحلیلگر سیاسی دیوید واسرمن شده است هشدار به خوانندگان به این پویا است.)

کالیفرنیا را ارسال 494 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی است. از این تعداد 271 انتخاب خواهد شد از دولت 53 کنگره مناطق. نود و نمایندگان هستند بر اساس ایالت, نتایج, همچنین, ديه زن نصف ديه مرد با درصد. یکی دیگر از 54 نمایندگان دولت قانون گذاران ایالتی مقامات شهر بزرگ شهرداران و مقامات حزب متعهد به یک نامزد خاص. تنها 79 نمایندگان در حال unpledged نمایندگان; آنها عبارتند از فرماندار و اعضای کنگره و دیگر عکس های بزرگ.

عامل کلیدی است که 15 درصد مورد نیاز است. این سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا به تازگی نظرسنجی دموکراتیک رای دهندگان (و مستقل و یا هیچ حزب اولویت) که می توانید انتخاب کنید دموکراتیک رای گیری اگر آنها را انتخاب کنید. ساندرز بود و راه به جلو با 32 درصد است. چهار نامزد — بلومبرگ ، بایدن Buttigieg و وارن — تا به حال بین 14 ٪ و 12٪. اگر ایالت انتخابات در واقع بیرون می آید و به این ترتیب ساندرز می توانید تمام 90 در بزرگ نمایندگان به علاوه 54 متعهد نمایندگان. در این سناریو او احتمالا می خواهم تمیز کردن در بسیاری از کنگره مناطق به عنوان به خوبی.

که به دلیل قوانین کالیفرنیا دور انداختن آرای هر نامزد که نه رسیدن به 15% آستانه. می گویند برای مثال بلومبرگ و بایدن رسیدن به آستانه و Buttigieg و وارن نیست. سپس Buttigieg و وارن آرا خواهد بود دور انداخته حتی اگر آنها با هم ممکن است تا آنجا که 28 درصد از کل آرا است. اگر کمتر داوطلبان را شامل می شوند تا آنجا که 40 درصد از رای گیری می تواند به سادگی به دور انداخته شد. Sanders, بلومبرگ و بایدن پس از آن به اشتراک گذاری این نمایندگان با بیشترین درصد رفتن به برنده. این را ساندرز بسیاری از نمایندگان از او در کسب درآمد واقعی متناسب با سیستم بدون آستانه و دور از آرای هر کسی که 15 درصد برسد. این دومی تغییر ناگهانی که بالن نمایندگان برای برنده و هر کس دیگری که واجد شرایط.

بلومبرگ ممکن است استدلال که انتخابات را به پایین می آیند را به یک مسابقه بین او و ساندرز و که هر دو آنها خواهد سود از دور انداخته رای. اما همیشه یک سناریو بعید است با توجه به این که بلومبرگ در هر رای گیری تا سوپر جمعه, آوریل 3. خواهد بود وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار دیگر فوتبال به رها کردن قبل از سه شنبه پس از شرکت در تنها دو قفقاز و دو مقدماتی شمارش کارولینای جنوبی اولیه این شنبه.

با توجه به محاسبات از مقدماتی از بلومبرگ معادله ناقص بود از ابتدا. است که می گویند که او یا یکی از نامزدهای دیگر را نمی تواند سالاد مرغ از این ظروف سرباز یا مسافر. اما قوانین (و بسیاری دیگر) به نفع Sanders.

یک نکته دیگر: کالیفرنیا بدنام کند شمارش آرا و شمارش آراء در کنگره ولسوالی زمان خواهد بود. ما احتمالا می دانید این ایالت برنده در مارس 3 یا 4 مارس, اما ما نمی خواهد می دانم که چگونه بسیاری از نمایندگان او را به دست آورده و اگر هر یک از نامزدهای نزدیک به 15% آستانه. مقامات دولتی در حال تلاش برای پایین آوردن انتظارات و می گویند نماینده تخصیص نمی خواهد شناخته شود تا رای تایید شده در مارس 2.

لو کانن سرمقاله مشاور و مقاله نویس برای وزارت امور خارجه خالص کنگره مجله یک Lexis-Nexis انتشار. او قبلا برای واشنگتن پست و نویسنده “رئیس جمهور ریگان: نقش یک عمر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im