مایک بلومبرگ کمک دموکرات ها برنده شدن در این خانه در سال 2018 است. آیا او هنوز هم صرف در سال 2020 بیش از حد ؟

حتی به عنوان بلومبرگ شکست خورده epically در شب انتخابات پس از صرف میلیون ها نفر در سه شنبه متحده دموکرات ها در کنگره که حمایت او بودند و هنوز هم خیلی خوشحال است که بایدن را منزوی به نظر می رسد آهسته ایالت ورمونت برنی ساندرز’ مارس به نامزدی.

“ما همه بالا fiving” گفت: کالیفرنیا در کنگره Juan C. وارگاس که به تایید و مهر است اما در حال حاضر حمایت بایدن. وارگاس برآورد به او گفته بود با 30 دیگر قانونگذاران شنبه که هیجان زده در مورد بایدن چشم انداز.

“ما احساس می کنیم در حال رفتن به برنده شدن در حال حاضر” وارگاس گفت. “ما در حال رفتن به از دست دادن ریاست جمهوری, ما در حال رفتن به از دست دادن ما اکثریت و در حال حاضر ما باید یک شات خوب از مجلس سنا.”

اما حامیان ساندرز که تا به حال نه کنگره تاییدیه به بایدن را 71 عنوان از بعد از ظهر چهارشنبه در حفظ که او را به پیدا کردن موفقیت در آینده اولیه متحده و همچنین درایو جدید رای دهندگان به خصوص جوانان رای دهندگان و مردم از رنگ.

کالیفرنیا تشکر. Ro Khanna یکی از ساندرز’ campaign co-صندلی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که سناتور ورمونت “اتحاد خود را گسترش ائتلاف از ’16 و مترقی ائتلاف به رشد ادامه دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im