Mfume به رهبری بازگشت به خانه به عنوان کامینگز’ جانشین

Baltimore County مدیره از انتخابات رئیس جمهور بروس رابینسون گفت: در فعالیت فرد در انتخابات سهشنبه بود “حداقل شاید کمتر.” 5 p. m., 10 ساعت پس از انتخابات باز فقط 242 نفر رای داده بودند در فرد در بالتیمور کانتی 312 در شهر بالتیمور و 156 در شهرستان Howard 156.

Mfume گفت: CQ رول تماس که او فرستاده و او در انتخابات دو هفته پیش. به جای رفتن به رای دادن در فرد با همسر اولین چیزی که در صبح به عنوان او در یک انتخابات معمولی بعد او صرف مقدار از روز شنبه در خانه ماندن در تماس با داوطلبان در هر یک از سه باز حوزه های رأی گیری در این منطقه است.

Jocelyn بوش منتظر برای کمک به رای دهندگان روز سه شنبه در Edmondson دبیرستان در بالتیمور یکی از چند فرد در سایت های رای گیری برای انتخابات ویژه در مریلند برای پر کردن مانده از اواخر تشکر. الیاس E. Cummings مدت. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)

“سخت ترین قسمت شده است این واقعیت است که برای آخرین 45 روز ما شده اند قادر به تماس فیزیکی با رای دهندگان” Mfume گفت. او اضافه کرد که بزرگترین مسئله برای او پیدا کردن یک راه برای پاسخ به مردم آسیب دیده توسط ویروس یا فروپاشی اقتصادی است که به همراه خاموش کردن.

“من می توانم به شما بگویم در حال حاضر همه گیر ساخته شده است آن را برای من روشن است که اولین چیزی که من می خواهم به تمرکز بر روی و آن این است که در آن یک معامله بزرگ از تلاش های من خواهد شد,” او گفت:.

Mfume زمان صرف شده بعد از پیشرو NAACP با تمرکز بر نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی سیاست از جمله به عنوان مدیر اجرایی ملی انجمن پزشکی که نشان دهنده آفریقایی آمریکایی پزشکان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im