منتول ممنوعیت باعث تبعیض نگرانی

“چیزهایی وجود دارد که نمی اتفاق افتاده در طول سال است که آفریقایی-آمریکایی ها تردید” او گفت:. “مردم در حال رفتن به در دردسر ؟ مردم در حال رفتن به کنار کشیده, بازداشت, هر چه?”

اما کلی گفت که شرکت های دخانیات نباید به سمت چپ خاموش قلاب خود را برای هدف قرار دادن, سیاه, افراد سیگاری با منتول محصولات در وهله اول.

تشکر. ایوت D. Clarke نیویورک که مخالف این لایحه در طول یک ماه نوامبر انرژی و تجارت نشانه گذاری تصریح کرد نگرانی خود را در یک op-ed منتشر شده در روزنامه هیل در روز پنج شنبه. در علاوه بر این به نگرانی در مورد منتول او با اشاره به این که لایحه حق بیمه معاف سیگار برگ — بیشتر محبوب در میان مردم سفید او گفت: — از رفتن را از طریق مواد غذایی و دارو را قبل از فروش مجوز روند.

“سفید بالغ سیگاری ها را ببینید کمی تفاوت در زندگی خود را پس از این ممنوعیت در حالی که سیاه, افراد سیگاری می تواند حتی بیشتر گسترده آزار و اذیت از اجرای قانون اگر اشاره منتول دود سیگار می تواند توجیه توقف,” او نوشت: ابراز نگرانی بان کی مون در منتول سیگار می تواند ایجاد انگیزه پلیس برای انجام “توقف و frisk” جستجو.

انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone جونیور, D-N. J., تاکید در قوانین کمیته در جلسه روز شنبه که این لایحه توانمند سازی فقط FDA برای اجرای منتول بان. این لایحه نه یاغی در اختیار داشتن و یا مصرف منتول محصولات وجود دارد اما می تواند مجازات های کیفری برای خرید و فروش غیر قانونی و ساخت و تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im